Nový Index zdraví, pomocník na cestě za zdravým životním stylem | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nový Index zdraví, pomocník na cestě za zdravým životním stylem

1. 6. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Když otestujete svoje zdraví na walmark.cz/index-zdravi, zjistíte kolik jídla byste denně měli sníst.

Výherci: Jana Nováková, Zuzana Malá a Jan Novotný

Udělat první krok ke zdravému životnímu stylu nebylo nikdy tak jednoduché. S interaktivním online nástrojem Index zdraví je tento krok jednoduchý a dostupný pro každého. Společnost Walmark® spustila nový web, jehož srdcem je právě Index zdraví.

Máte čas?

Každý mluví o zdravém životním stylu a každý chce žít zdravě, ale víte vlastně, které oblasti jsou důležité pro to, aby byly vaše tělo i mysl v dobré kondici? Výzkumy ukazují, že lidé chtějí žít zdravě, ale nejsou si úplně jistí, na co se přesně zaměřit, co je správné. A také bojují s časem a je pro ně obtížné přidat do jejich náročného režimu další činnosti navíc.

Index zdraví

Zdravý životní styl má schopnost předcházet mnoha onemocněním a potížím a považuje se za nejúčinnější prevenci nemocí. Jak lépe naslouchat svému tělu a nastartovat zdravější životní styl, učí inovovaný interaktivní online nástroj Walmark Index zdraví. Nabízí odborné a personalizované rady, postaví každému na míru jeden jednoduchý úkol denně, systematicky sleduje pokrok. Cesta k novému životnímu stylu nikdy nebyla jednodušší.

Jak to funguje?

Začněte tím, že vyplníte krátký online dotazník na www.walmark.cz/in­dex-zdravi, který se věnuje pěti základním oblastem zdravého životního stylu – celkové kondici, fyzické aktivitě, zlozvykům, vyvážené stravě a psychické pohodě. Na základě výsledků vám bude vygenerován Index zdraví (hodnota 0–100), který odráží vaši zdravotní formu. Nechybí ani hodnota BMI, informace o doporučeném množství tekutin či stravování. Po registraci obdržíte osobní čtyřtýdenní plán, který obsahuje jednoduché rady a tipy, jak podpořit své zdraví a tím začít zdravý životní styl. Vytiskněte si ho a umístěte jej na viditelné místo doma nebo v práci. Následujte úkoly, které vám byly uděleny na každý den – můžete si také online nastavit denní upomínky, abyste na některý nezapomněli. Jakmile splníte celý 28denní plán, váš Index zdraví se přepočítá a na základě dosaženého zlepšení získáte nový plán.

Nejste v tom sami

Pomocí online nástroje Indexu zdraví také můžete sdílet svůj pokrok na sociální média, vyzvat své přátele, aby se k vám připojili na cestě za zdravým životním stylem. Vzájemné motivování vám pomůže a zpříjemní vaše dlouhodobé snažení. Index zdraví už pomáhá téměř 80 000 lidí. Průměrný index zdraví v ČR je 55 a hodnota BMI 25,3. Přidejte se i vy a zjistěte, jak je na tom váš index zdraví!

Soutěžní otázka

Kterou z těchto informací se nedozvíte, když otestujete svoje zdraví na www.walmark.cz/in­dex-zdravi ?

a) kolik tekutin byste denně měli vypít

b) kolik jídla byste denně měli sníst

Tři výherci, kteří správně odpovědí do 18. 6. na soutěžní otázku, obdrží balíček doplňků stravy limitované edice LecithinFORTE, nebo LuteinPLUS, či GinkoPrimMAX s kartou pohody. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením index zdravi.

Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 1. 6. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dieta, hubnutí, ozdravné kúry, poradna, prevence, přejídání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+