Nový přírodní pomocník z brusinek | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nový přírodní pomocník z brusinek

6. 9. 2011

Trpíte na záněty močových cest? Vyzkoušejte přírodní preparát BRUSIMAX. Každá tabletka obsahuje 300 mg extraktu ze sušených plodů brusinky kanadské, což odpovídá 7 500 mg čerstvých brusinek. Užívání se doporučuje při snížené odolnosti močových cest, jako prevence při chronických zánětech močových cest a chorob oběhového systému a pomáhá v boji proti infekci. Podporuje také účinnost antibiotik používaných během infekce.

Na zánět i průjem

Brusinky jsou od nepaměti dobře známé v lidové medicíně a od 20. století doceněné dokonce i v lékařském prostředí. Díky svému léčivému složení, antibakteriálním a protizánětlivým účinkům jsou využívány hlavně při zánětech močových cest. Obsahují tříslovinu, která zamezuje usazování bakterií vyvolávajících záněty močových cest v ledvinách a močovém měchýři. Používají se také při léčbě průjmů. Podle odborníků jsou brusinky skutečnou vitaminovou bombou a účinným lékem proti viru herpes, který způsobuje opary. Pomáhají při léčbě rakoviny, srdce, střev či dásní.

Problémy s močovými cestami mohou nastat kdykoliv

Pro vznik nechtěného zánětu stačí oslabení imunitního systému, nachlazení nebo například koupání v nečisté vodě. Velkým nebezpečím je nebezpečí chronické varianty. Potíže spojené se zánětem močových cest postihují téměř každou třetí ženu, a proto je důležitá nejen opatrnost, ale i prevence. Právě pro tento problém ale máme brusinky – zdraví z přírody, které 100% pomáhá. Obvykle ale nemáme k dispozici čerstvé brusinky.

TIP: Brusinkové čaje, či kompoty můžou být chutnou alternativou, ale nemusí obsahovat dostatečné množství účinných látek ve správném poměru. Pro přesný poměr účinných látek je v případě potřeby vhodnější účinný bylinný preparát např. Brusimax.

Co způsobuje zánět močových cest?

Nejčastější příčinou infekce jsou bakterie Escherichia coli, které sídlí v močových cestách. Tyto mikroorganismy nemilosrdně využívají oslabení organismu, který není schopen zastavit postupující infekci. Způsobují tak nepříjemnou bolest či pálení v podbřišku a časté močení.

Jak pomáhají výtažky z brusinek?

• Zamezují bakteriím E.coli dostat se do buněk sliznice močových cest.

• Okyselují moč a tím napomáhají vymývání bakterií.

• Obsahují další prospěšné látky ze skupiny flavonoidů (chrání cévy a tím zmírňují riziko kornatění tepen, mají pozitivní vliv na srdce), antokyanů a organických kyselin, vitamíny C, A, B1, B2.

• Mají preventivní vlastnosti proti žaludečním vředům.

Další informace na: www.naturell.cz

  • Brusimax zakoupíte v lékárnách za 300 Kč (100 tablet)

publikováno: 6. 9. 2011, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antibiotika, byliny, gynekologie, hygiena, imunita, lékárna, nemoci, prevence, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+