Očista těla vás povzbudí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Očista těla vás povzbudí

18. 2. 2019

Pokud jste často unavení a necítíte se zrovna v dobré kondici, může pomoci celková očista organismu. Jeho součástí je nejen dostatek pohybu, pobyt na čerstvém vzduchu i dostatek spánku, ale také zdravá nutričně vyvážená strava a její vhodné doplňky, které zlepší celkovou kondici a dostanou tělo opět do formy. Dokážou upravit trávení i vylučování a posílit imunitu, takže vás opět vrátí „do hry“.

Aloe vera

Skvělou pomoc při detoxikaci organismu s vysokým obsahem 150 mg extraktu z aloe vera v jedné šumivé tabletě nabízí Revital pro očistu těla. Jedná se o přírodní a efektivní způsob detoxikace organismu. Rostlina aloe vera je známá svými tělu prospěšnými antioxidačními účinky. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje imunitní systém a pozitivně ovlivňuje trávení. Pokud máte žaludeční obtíže, může pomoci právě extrakt z aloe vera.

Přípravek navíc obsahuje vlákninu z čekanky pro podporu zažívání a naopak neobsahuje žádný přidaný cukr, proto je vhodný také pro diabetiky. Revital Očista těla se užívá formou rozpustných tablet, takže si z něho snadno připravíte zdravý drink, který zpestří váš pitný režim a současně pomůže být v dobré kondici a cítit se skvěle. Balení se 20 šumivými tabletami pořídíte za 128 Kč. K dostání v lékárnách.

www.vitar.cz


publikováno: 18. 2. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: detox

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+