Pomocníci pro dobrý spánek a na podporu imunity | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pomocníci pro dobrý spánek a na podporu imunity

20. 4. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Přípravek Swiss Sleepnox Forte obsahuje kozlík lékařský, chmel otáčivý, mučenku pletní a meduňku lékařskou.

Výherci: Oldřich Krejčí, Hana Běláková, Michaela Vršecká

Jarní únava nejsou jen dvě slova, která odezní sama. Pro mnohé z nás je důvěrně známá a každoročně ji pociťujeme. Jakákoliv činnost nás vyčerpává a jediné, co si přejeme, je zalézt do postele a spát a spát. Jenže mnohdy spánek nepřichází a ráno vstáváme ještě unavenější, než večer uléháme. Únava není to jediné, co nás může na jaře postihnout. Z toho důvodu jsme pro vás připravili soutěž o balíčky doplňků stravy Swiss, které vám pomohou se dobře vyspat a podpoří vaši imunitu.

Kvalitní spánek je základ

Vzdorovat jarní únavě lze pomocí kvalitního spánku. Jestli se v noci budíte, převalujete ze strany na stranu a děsíte se dne, kdy dojde ke změně času na letní, je potřeba, s tím něco dělat. Pomoci vám mohou bylinky. Ty z vás sejmou napětí, uklidní vaše rozjitřené nervy a pomohou usnout.

Účinnou kombinaci extra silných extraktů z bylin najdete v přípravku Swiss Sleepnox Forte, který je nenávykový a zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Podpora pro imunitu

Jaro není jen o únavě, ale také o oslabené imunitě. Není zcela náhoda, že chřipková epidemie přichází vždy na konci zimy či začátkem jara. Jednou z příčin, proč jsou lidé v tomto období nemocní, je oslabená imunita, za kterou může i nedostatek vitaminu D. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ zvyšuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, prsou a prostaty.

Dále vznikají podmínky pro rozvinutí kardiovaskulárních onemocnění, osteoartrózy, cukrovky nebo roztroušené sklerózy. Z tohoto důvodu bychom ho měli doplňovat bez ohledu na věk. Abyste byli fit a měli déčka dostatek, tak v balíčku najdete i Swiss Vitamin D3-Efekt. Jedna jeho tableta zajistí doporučenou denní dávku tohoto supervitaminu.

Kromě něho imunitě udělají dobře i kvalitní probiotika v podobě Swiss Laktobacilů 5.

Nápovědu na soutěžní otázku získáte zde

Soutěžní otázka

Jaké byliny obsahuje přípravek Swiss Sleepnox Forte?

a) Kostival lékařský, chmel otáčivý, mučenku pletní a meduňku vonnou

b) Kozlík lékařský, chmel pivní, mučenku letní a meduňku lékařskou

c) Kozlík lékařský, chmel otáčivý, mučenku pletní a meduňku lékařskou

Tři výherci, kteří do 7. 5. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček doplňků stravy Swiss, ve kterém najdete přípravky Swiss Sleepnox forte, Swiss Vitamin D3-Efekt a Swiss Laktobacily 5. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením zdravé jaro.


publikováno: 20. 4. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, osteoporóza, prevence, probiotika, spánek, srdce a cévy, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+