Pomocníci pro vaše srdce a mozek | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pomocníci pro vaše srdce a mozek

15. 11. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Doporučená denní dávka omega-3 mastných kyselin pro dospělého člověka je minimálně 250 mg.

Výherci: Magdalena Kmínková, Vladimír Hrbas, Dana Valová

Jestli vám vynechává paměť, opouští vás trpělivost a nervy máte na pochodu, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Dopřejte vašemu mozku, srdci a nervům pořádnou dávku živin a látek, které je opět dostanou do kondice. Soutěžte s námi o balíčky doplňků stravy Naturevia s omega 3 a magnesiem. Únava a zapomětlivost si na vás už nepřijdou.

Omega 3 nastartuje mozek

Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro náš organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdraví srdce, mozku a očí. Byl prokázán také jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku.

V organismu mají celkově protizánětlivý účinek. Bohužel naše tělo si je ale neumí samo vyrobit, a proto je potřeba mu tyto látky dodávat. V tom vám pomůže novinka Naturevia Omega 3 One-a-Day, jejíž jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2× více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Navíc se nemusíte bát, že by vám po spolknutí kapsle zůstala v ústech nepříjemná pachuť rybího oleje, kterou jste v dětství nesnášeli.

Podrážděnosti bude konec

Omega 3 sice nastartuje mozek, ale další z dvojice vám přece jen pomůže na něco zapomenout. Bude to únava a podráždění. Magnesium je skvělým minerálem, který s nimi zatočí. Hořčík je totiž nepostradatelný pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Takže zapomeňte na listopadové „depky“ a naordinujte si hořčík. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Naturevia Magnesium “1“ Forte, který obsahuje extra silnou dávku hořčíku. Navíc balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Jedna kapsle stačí, drahoušku

Velkou výhodou obou těchto přípravků je, že stačí, když budete užívat jednu tabletu či kapsli denně. Stačí jedno polknutí a denní dávku magnesia či omega 3 máte pokrytou. Nač se tedy zbytečně trápit s několika tobolkami jiných doplňků stravy, které mají menší množství látek, když stačí jedna dávka?

Nápovědu najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Jaká je doporučená denní dávka omega-3 mastných kyselin pro dospělého člověka?

a) minimálně 150 mg

b) minimálně 200 mg

c) minimálně 250 mg

Tři výherci, kteří do 26. 11. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přírodních doplňků stravy Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Omega 3 One-a-Day a Magnesium „1“ Mega. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením omega 3.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 15. 11. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: cholesterol, lékárna, minerály, mozek, paměť, únava, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+