Posilněte své srdce a mozek! Vyhrajte přípravky Naturevia | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Posilněte své srdce a mozek! Vyhrajte přípravky Naturevia

19. 9. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Dospělý člověk by měl denně přijímat 250 až 500 mg omega-3.

Výherci: Marcela Janálová, Zdeněk Kaněra, Jaromír Trubák

„Nastartovat“ mozek, aby po volnu zase fungoval na plné obrátky, by potřeboval nejeden z nás. Zvýšení pracovního tempa a stres představují však také zátěž pro srdce. Proto soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Koenzym Q10, které vám pomohou vše zvládnout.

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro náš organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdraví srdce, ale i správnou činnost mozku a očí. Byl prokázán jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. V organismu mají celkově protizánětlivý účinek. Bohužel naše tělo si je ale neumí samo vyrobit, a proto je potřeba mu tyto látky dodávat. V tom vám pomůže přípravek Naturevia Omega 3 One-a-Day. Patří k nejsilnějším na trhu a jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2× více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Takže vám stačí jen jedna kapsle denně, abyste měli nejen zdravé srdce, ale i správně fungující mozek a oči. Nemusíte už dál zbytečně polykat větší počet kapslí kalorického oleje, abyste získali potřebné množství látek pro všechny zmíněné orgány, jak jste byli doposud zvyklí. Navíc se nebojte, že by vám po spolknutí preparátu zůstala v ústech nepříjemná pachuť rybího oleje, kterou jste v dětství nesnášeli. To opravdu nehrozí.

Ideální parťák do páru

Přesně tím je koenzym Q10. Jedná se o látku, která je pro naše tělo nezbytná. Je v mitochondriích, jež fungují jako buněčné továrny na energii. Ty se nachází ve velkém v srdci, plicích a játrech. Tedy orgánech, které mají vysoké požadavky na energii. Tělo si sice koenzym Q10 dokáže samo vyrobit, jenže jak stárneme, tak jeho produkce klesá, a to již po 20. roce života a je potřeba mu jej dodat. Bohatým zdrojem této potřebné sloučeniny je novinka od značky Naturevia Koenzym Q10 Forte. Ta obsahuje extra silnou dávku koenzymu, jehož forma je identická s tím produkovaným v organismu. Díky tomu jej tělo snadno zužitkuje.

Soutěžte tedy s námi a vyhrajte balíček přípravků, který na podzim podpoří nejen vaše srdce, ale nastartuje i mozek. A věřte, že energii budete v nadcházejícím období zcela jistě potřebovat!

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg omega-3 by měl denně přijímat dospělý člověk?

a) 50 až 100

b) 100 až 150

c) 250 až 500

Tři výherci, kteří do 7. 10. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Omega 3 One-a-Day a Koenzym Q10 Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením mozek.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 19. 9. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: mozek, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+