Posilujte imunitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Posilujte imunitu

11. 10. 2019

Klinické studie prokázaly spojitost mezi hromaděním toxinů a nabýváním na váze. Značka KetoMix proto vyvinula speciální produkt KetoMix Detox. Tablety, které obsahují silymarin a cholin, nejenže chrání játra, ale mají také blahodárný účinek na jejich regeneraci. Ve velké míře přispívají ke správné činnosti jater a ledvin a k normálnímu metabolismu lipidů.

Zbavte se škodlivin

Efektivní odbourání škodlivých látek (toxinů) pomocí KetoMix Detoxu napomáhá obnově buněk a vede ke zlepšení různých tělesných parametrů. Nemá přitom žádné vedlejší účinky, ani nevede k nutričnímu nedostatku, jak je tomu u detoxikačních diet. Tablety KetoMix Detox jsou zdraví prospěšné a kromě pročištění organismu pomohou také ke zdravé a zářící pleti, krásným nehtům a vlasům. Zlepší metabolismus a pomohou k efektivnějšímu spalování přebytečných kalorií. Zajistí také funkčnější trávicí systém a posílí imunitu.

Detox a hubnutí

KetoMix Detox je velmi vhodným doplňkem při dietách. Organismus během hubnutí odbourává nejen tuky, ale i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak během hubnoucí kúry shazuje nahromaděný tuk a zároveň vyplavuje nežádoucí škodliviny. Pitný režim umožňuje ledvinám zbavovat se škodlivých látek a dostatečný přísun vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá pročišťovat střeva a podporovat tak růst prospěšných střevních bakterií, které se opět postarají o vylučování škodlivých látek.

Játra jsou velmi často přezdívána jako „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Jsou to právě ona, která se starají o správný chod metabolismu, pročišťují organismus od toxinů, kontrolují strávenou potravu, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky. KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, pomáhá všem zmiňovaným orgánům k jejich správnému fungování a tělo zklidňuje a pročišťuje.

Silymarin je účinná látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Tato rostlina měla svůj význam už ve Staré Antice jako lék při hadím uštknutí. Dokáže urychlit obnovu jaterních buněk a i v dnešní době je hojně doporučován při intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako je cirhóza nebo žloutenka.

Cholin má při dostatečném příjmu ochranný účinek na fungování jater a metabolismus tuků. Nedostatek tohoto vitagenu může vést až k poruše jaterních funkcí či ztučnění jater. Dostatečný příjem cholinu je tedy velmi důležitý především v léčení těchto zdravotních problémů.

Proteinová neboli ketonová dieta s produkty KetoMix dokáže nejen proměnit postavu a tím i vnitřní vnímání sebe samých, ale spolu s KetoMix Detoxem pomůže i správné funkci celého organismu.

  • Prozkoumat opravdové příběhy skutečných lidi, kteří zhubli s KetoMixem a začali tak novou kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz nebo facebookové poradně.

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.


publikováno: 11. 10. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dieta, hubnutí, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+