Pro novoroční očistu organizmu a imunitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pro novoroční očistu organizmu a imunitu

10. 1. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte obsahuje 80 procent účinné látky silymarin.

Výherci: Marie Stiborová,Hana Prečová, Zdeněk Kypta

Spolu s novým rokem je na čase trochu pročistit tělo. Vánoční hodování a silvestrovské oslavy daly pořádně zabrat nejen játrům, ale i celému zažívání. S novým rokem je tak na čase myslet na detoxikaci a posílení imunity. Soutěžte tedy s námi a získejte balíček doplňků stravy Naturevia, které vám ve vaší snaze pomohou.

Ostropestřec pro játra jako nová

Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin.

Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.

Zažívání v pohodě

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Právě tato kombinace se může nepěkně podepsat na vašem zažívání. Abyste dostali vaše střeva rychle do formy a obnovily v nich správnou rovnováhu, vám pomohou probiotika. Věděli jste, že poruchy imunity až v 90 % souvisí s narušenou střevní mikroflórou? Abyste byli zdraví i v novém roce, je potřeba dbát o vyvážené prostředí ve střevech. K tomu vám pomohou například Naturevia Laktobacily 5, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli přípravku je 15 miliard těchto mikroorganismů. Takže nejen očista, ale také případná obnova zažívání bude hračka.

Udělejte tedy hned v novém roce důkladný úklid ve svém těle a podpořte imunitu. Zbavte se škodlivin nejen z jater, ale i střev. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik procent obsahu jedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin?

a) 70

b) 75

c) 80

Tři výherci, kteří do 22. 1. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením naturevia.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 10. 1. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: játra, prevence, probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+