Problémy močových cest. Už žádná letní překvapení. | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Problémy močových cest. Už žádná letní překvapení.

1. 8. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Urinal Express pH je určen na akutní péči.

Výherci: Jiřina Soukupová, Josef Kubelka

Léto je v plném proudu a zdravotní komplikace jsou to poslední, na co bychom chtěli myslet. I k létu však patří problémy s močovými cestami. Až 73 % žen, které na ně trpí, se s nimi musí vypořádávat dokonce opakovaně. Téměř každé čtvrté z nich znepříjemní i léto. Nenechte se zaskočit žádným letním překvapením a vybavte se. Nejnepříjemnější projevy infekcí močových cest po dobu prvních dvou dnů lze hravě zažehnat.

Rychlá úleva od palčivých projevů

Když už problém přijde, dle výzkumu 68 % z žen, které infekcemi trpí, se je snaží řešit samostatně, ale 35 % se nakonec podaří vyřešit problém až s lékařem nebo lékárníkem. Na vině může být i pozdní nasazení péče. Základem je myslet na péči od začátku do konce. A to včetně toho, že si žena dopřeje rychlou úlevu od palčivých projevů, které dokáží zaručeně zkazit i ten nejslunečnější den. Buďte také připravené na případný problém v zahraničí. K tamnímu lékaři se vám chtít nebude a na rozmluvu v cizím jazyce v lékárně se ne každá z nás cítí.

Ať bude žena, kde bude, o pálení a řezavý pocit při močení umocněný častou potřebou močit nestojí. Objeví-li se ale infekce, přijdou i tyto projevy. Potvrzuje to více než 75 % žen a není se čemu divit. Při infekci močových cest způsobí přítomné bakterie vyšší kyselost moči, která má nepříjemné projevy na svědomí. Tohle léto bude ale jiné! Žádná z žen už si nemusí příznaky infekcí močových cest vytrpět a odevzdaně čekat, až odezní.

Úleva bez čekání

Úlevu v prvních dvou, zpravidla nejhorších dnech přinesou sáčky Urinal® Express pH. Zneutralizují zmiňované kyselé pH moči, které je příčinou nechtěných projevů, a navrátí opět hodnoty pH na normální fyziologické. V posledním výzkumu 89 % žen uvedlo, že ideální formou řešení při problémech močových cest je takové, které rychle stopne nepříjemné příznaky. A teď už je tu pro ně. Zeptejte se v lékárně po sáčku, jehož obsah se rozpustí ve vodě a za půl hodiny vymaže nepříjemné projevy ze života, a zbavte se myšlenek na použití analgetik.

Opakování mat­ka moudrosti

Až 85 % žen si myslí, že vhodnou prevencí před problémy močových cest bude teplé oblečení, ale co v létě? Buďte v klidu, teplé oblečení vás ve většině případů stejně neochrání. Právě naopak, problémy s močovými cestami jsou totiž způsobeny bakteriemi. A ty se bohužel podle ročního období neřídí. Vrstvy tedy nepřidávejte, jen se podívejte na to, z jakého materiálu je vaše spodní prádlo. Tanga jsou sice sexy, fungují však jako most pro přenos bakterií do močové trubice, proto raději sáhněte po hezkých a hlavně prodyšných bavlněnkách. Čekají nás ještě krásné dny, nekazte si je palčivými problémy a volte ke své běžné péči rychlé řešení.

Není čas ztrácet čas

Získejte zpět svou pohodu, a to rychle! Vsaď na Urinal® Express pH. Zneutralizuje pH moči a pomáhá tak nastolit normální fyziologické pH. Rozpusťte třikrát denně po dobu prvních dvou dnů sáček s pečujícími látkami ve vodě a vypijte. Citronan sodný a draselný neutralizují kyselé pH moči. Bříza bělokorá podpoří zdraví dolních močových cest. Užívejte společně s vaší obvyklou léčbou. Ať léto nic nekazí.

K dostání: v lékárnách nebo na www.kzw.cz

Soutěžní otázka

Na jakou péči je určen produkt Urinal Express pH?

a) dlouhodobou

b) akutní

c) dlouhodobou i akutní

Dva výherci, kteří do 31. 8. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží dva doplňky Urinal® Express pH. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Urinal.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 1. 8. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: časté močení, gynekologie, močový měchýř

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+