Vyhrajte balíček přípravků Naturevia s brusinkami a probiotiky | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vyhrajte balíček přípravků Naturevia s brusinkami a probiotiky

22. 7. 2019
Soutěž byla ukončena.

správná odpověď: Severoamerická brusinka, z jejíž plodů je vyroben přípravek Naturevia MEGA BRUSINKY se nazývá latinsky Vaccinium macrocarpon.

výherci: Michal Maryška, Aleš Mauer, Olga Fabiánová

Léto je v plném proudu a s ním i dovolené. Pokud už máte jasno, kam letos vyrazíte, je ideální chvíle zapojit se do naší soutěže. Vyhrát můžete balíček s doplňky stravy Naturevia, ve kterém najdete Mega Brusinky a probiotika Laktobacily „5“.

Brusinky při letních potížích

Problémy s močovými cestami jsou vůbec nejčastějším letním trápením. Zkušenost s nimi má přes 80 % žen. Navíc celou třetinu pacientek trápí opakovaně. Mezi jejich typické příznaky patří pálení a řezání spolu s neustálou potřebou jít na malou. Pokud se potíže objeví, na nic nečekejte.

V mírnějších případech postačí domácí péče a pomoci může i přípravek ze severoamerických bru­sinek. Brusinky pomohou nejen s prvními patáliemi, ale i s těmi opakovanými. Pomohou jim přecházet. V obou případech je ale potřeba pečlivě vybírat, jaký přípravek si naordinujete. Jedním z nejúčinnějších jsou Naturevia MEGA BRUSINKY, které jsou vyrobeny ze severoamerických brusinek a obsahují vysoce koncentrovaný brusinkový extrakt Cran-Max®, při jehož výrobě se zpracovává celý plod včetně vlákniny, a nikoliv pouze šťáva.

Zažívání v pohodě

Na špici zdravotních obtíží na dovolené nechybí ani zažívací potíže. Podle čísel postihly během cestování až 70 procent lidí. Účinnou obranou proti střevním problémům je rovnováha střevní mikroflóry. Té lze docílit pomocí užívání probiotik. Nejvhodnější je brát probiotika týden před cestou, během dovolené a ještě týden po návratu domů. K dostání je celá řada přípravků, zvolit byste však měli takový preparát, jenž bude stabilní s ohledem na teplé podnebí a cestu vydrží. Pro dospělé jsou takovým přípravkem Naturevia LAKTOBACILY „5“. Jedna jejich kapsle obsahuje 15 miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií.

Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.

Soutěžní otázka

Jak se latinsky nazývá severoamerická brusinka, z jejíž plodů je vyroben přípravek Naturevia MEGA BRUSINKY?

a) Vaccilicus americius

b) Vacciculium gigantropum

c) Vaccinium macrocarpon

Tři výherci, kteří do 5. 8. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíčkem doplňků stravy Naturevia, ve kterém najdete přípravky Naturevia Laktobacily 5 a Naturevia Mega Brusinky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením mega brusinky.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 22. 7. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: cestování, gynekologie, močový měchýř, prevence, probiotika, zánět

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+