Vyladěná Alpa s konopím | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vyladěná Alpa s konopím

11. 6. 2018

Připadáte si ztuhlí a trpíte bolestmi šíje a zad? Tím nechtěně zvyšujete riziko onemocnění kloubů jako je artróza nebo artritida. Jde o vážné civilizační choroby, které se objevují čím dál častěji. Na vině je sedavá práce a tím jednostranné zatížení pohybového aparátu a nedostatek pohybu. Takže bolesti na sebe nenechají dlouho čekat. Ideální je sezení vyvážit sportem, pravidelně cvičit a nezapomínat na strečink.

Ať je Vám 30 nebo 80 hýbejte se!

Pokud nesportujete, protože vám to zdraví nedovolí, alespoň choďte. Pěší chůze totiž zlepšuje nejen fyzickou kondici, ale i psychiku.

Být FIT pomůže nově vyladěná Alpa Francovka

nově vyladěná Alpa Francovka s extraktem z konopí setého pomůže na klouby i namožené svaly. Působí regeneračně a uvolňuje ztuhlé partie. Odstraňuje únavu po fyzické zátěži a příjemně osvěží. Působí příznivě na klouby i namožené svaly a je výborná k masážím, na obklady i do koupele.

Alpa konopný balzám

Balzám je vysoce účinný masážní přípravek pro zevní použití při bolestech kloubů. Zklidňuje bolesti končetin a zad a výborně se hodí také pro jemnou masáž oteklých nohou. Obsahuje konopný olej v kombinaci s mentolem, které bezprostředně po aplikaci navozují pocit uvolnění, příjemného zchlazení a celkové úlevy. Balzám je ideální vtírat jemnou masáží do postižené oblasti.

Obsažený konopný olej je lisovaný za studena a proto si ponechává maximum účinných látek . Působí protizánětlivě a pro vysoké schopnosti regenerace je možné balzám použít také k ošetření pokožky atopiků a ekzematiků.

www.alpa.cz


publikováno: 11. 6. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: běhání, bolest, klouby, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+