Zmírněte projevy menopauzy s přípravky Naturevia | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Zmírněte projevy menopauzy s přípravky Naturevia

28. 10. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku PerfectDay obsahuje 2 000 mg drmku obecného.

Výherci: Blanka Kiršnerová, Cyril Vojáček, Petra Kotnourová

Pro mnoho dam je přechod velkým strašákem. Však také, komu by byly návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad, únava a další symptomy příjemné? Nikomu. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a můžete je vyhrát. Získejte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!

Přechod je pro každou ženu náročné období. Hladiny hormonů se mění, a to má vliv nejen na tělo, ale i psychiku. Vyrovnat se s těmito změnami vám pomůže nový doplněk stravy Naturevia PerfectDay.

Jde o přírodní nehormonální přípravek z bylin určený pro ženy, které trápí menopauza. Pomáhá jim zbavit se nepříjemných projevů přechodu. Ploštičník uleví od návalů horka a nočního pocení, drmek pak pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku přispěje zase chmel. Patentovaný sójový extrakt dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Přípravek rovněž obsahuje vitamin D, jenž je důležitý pro udržení pevných kostí. Navíc díky tomu, že je tento prostředek zcela přírodní, se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsu a dělohy.

Hořčík pomůže zlepšit náladu

S dalšími projevy přechodu pak pomůže magnesium. Uleví při nervovém nebo psychickém napětí a pomůže načerpat energii. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Navíc balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

  • Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, které vám pomohou překonat přechod a zmírnit jeho nepříjemné projevy. Díky nim zvládnete i toto období s přehledem.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg drmku obecného obsahuje jedna kapsle přípravku PerfectDay

a) 200

b) 2 000

c) 20 000

Tři výherci, kteří do 11. 11. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje PerfectDay a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením klimakterium.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 28. 10. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, klimakterium

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+