Biobavlna se záplavou barev a vzorů pro vaše dítě | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Biobavlna se záplavou barev a vzorů pro vaše dítě

16. 2. 2012

Citlivá dětská pokožka je málo odolná vůči nepříznivým vlivům okolí. Škodliviny snadno pronikají do dětského organismu a stejně snadno vyvolají alergie. Biobavlna se pěstuje zcela bez použití umělých chemických pesticidů, hnojiv a herbicidů a při výrobě oblečení se nepoužívají toxické chemikálie (běžné například při barvení), proto je pro bezprostřední styk s pokožkou ideální. Švédská značka Maxomorra se specializuje na oblečení z kvalitní biobavlny pro děti od narození do 12 let a po úspěchu na světových trzích se konečně dostala i do České republiky.

Měkoučká na dotek

Biobavlna je na dotek měkčí než běžná bavlna proto, že její vlákna nejsou poničena chemickým ošetřováním. Oblečení z biobavlny od Maxomorry je tak příjemné a pohodlné, že je děti nebudou chtít sundat. Navíc je díky použitému způsobu zpracování prodyšnější než oblečení z běžné bavlny.

Cool vzory

Maxomorra není „jen“ bio. Samozřejmostí je vysoká odolnost při opakovaném praní. Samotná kvalita však v dnešní době nestačí, bio už dávno neznamená jen bílé tričko. Styl Maxomorry poznáte na první pohled. Stačí jeden pohled na desítky roztomilých designů pro nejmenší i cool vzorů pro větší děti a je jasné, že Maxomorra je designérská špička v nejlepší skandinávské tradici.

Kde koupíte?

Kamenná prodejna a e-shop Coolkid (www.coolkid.cz) nabízí módu pro děti od 0 do 16 let ve Skandinávii dobře známou pro svou kvalitu a design. Nabídka pokrývá všechny potřeby dítěte, od spodního prádla přes módu pro každý den a funkční oblečení do každého počasí po společenskou módu a nezbytné doplňky. V oblečení z Coolkid bude dítě vždy stylové a v pohodlí.


publikováno: 16. 2. 2012, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, miminko, nákupy, oblečení

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+