Celé září mají žáci koupačku v Aquapalace za 1 korunu! | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Celé září mají žáci koupačku v Aquapalace za 1 korunu!

4. 9. 2017

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a žáci brzy usednou do školních lavic. Jestli chcete vašim dětem zpříjemnit začátek školního roku a povzbudit je do náročného období, vezměte je do Aquapalace. Během září odměníme první známku vstupenkou do Vodního světa jen za 1 korunu!

V doprovodu dospělého

Odměnu obdrží školáci za první známku, kterou získají v termínu od 4. do 30. září 2017. Žákovskou knížku, index nebo výpis z elektronické žákovské v telefonu přijďte ukázat do nového Aquashopu ve vstupní hale a vstupenka za 1 korunu je vaše. Zvýhodněné vstupné čeká na každého žáka ve věku do 12 let nebo výšky 150cm v doprovodu osoby starší 18let, která si zakoupí nezlevněné vstupné.

Užijte si úžasné vodní atrakce

Každé království má své paláce – a podobně je tomu i ve Vodním světě Aquapalace. Objevte tři úžasné prostory pojmenované Palác pokladů, Palác dobrodružství a Pa­lác relaxu. Už samotné názvy napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají. Dáváte-li přednost modré obloze nad hlavou, navštivte atraktivní venkovní zónu. Atrakcí a lákadel je tolik, že na ploše 9150 m² si přijde na své opravdu každý.

Čekají na vás:

Tobogany

Skluzavky

Umělé vlnobití Vířivky

Relaxační terasy

450 m dlouhá divoká řeka vinoucí se celým Vodním světem

www.aquapalace.cz


publikováno: 4. 9. 2017, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, student, školák, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+