Láskou proti černým myšlenkám | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Láskou proti černým myšlenkám

25. 12. 2010
Soutěž byla ukončena.

Sychravé počasí za okny nemusí být hned důvodem k chmurným myšlenkám. Navíc když se zpoza oken nedíváme sami. Udělejte si z poletujícího sněhu příjemnou kulisu, připravte si s partnerem svařené víno a užijte si skvěle večer.

Zimní nálady

S různými formami zimního splínu se setkal snad každý z nás. Smutné nálady i pocity vyčerpanosti mají na svědomí především vrtochy chmurného zimního počasí. Své udělají i zkracující se dny a s nimi spojený nedostatek světla. Když k tomu ještě přidáme špatnou životosprávu, stres a shon během Vánoc, člověk je na nejlepší cestě podlehnout depresi. Ale lze se jí bránit.

Rozhýbejte se!

Nic nedá vaše tělo i duši tak do pořádku jako pořádná dávka pohybu. Nemusíte se hned začít trápit v posilovně plné upocených svalovců. Celkem postačí, když si každý den dopřejete aspoň 30minutovou procházku na čerstvém vzduchu. Bude se vám lépe spát a zároveň se dostaví i dobrý pocit, že jste udělali něco pro svoje zdraví. A nezapomeňte na domácí pohodu. Tu vám snad zpříjemní výrobky značky Pepino, které můžete získat v soutěži.

Odpověď najdete na www.pepino.cz

Soutěžní otázka

Kdy pánové Goodyear a Hancock objevili, jak lze vulkanizovat kaučuk a vyrábět gumu?

a) 1849

b) 1844

Tři vylosovaní výherci, kteří do 9. 1. správně odpovědí na soutěžní otázku, získají 4 druhy kondomů, lubrikační gel a Pepino masážního pavouka. Odpověď zasílejte na redakce@trendyz­dravi.cz s označením pepino.


publikováno: 25. 12. 2010, v rubrice Rodina
Štítky: sex

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+