Manažerka z Hranic Zita Vinklerová vyhrála v Souboji nevěst skvělé věno | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Manažerka z Hranic Zita Vinklerová vyhrála v Souboji nevěst skvělé věno

3. 3. 2015

Už ve čtvrtém celostátním klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu se utkalo v pátek 27. února 13 finalistek o ceny pro svatbu snů. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování a hlasování odborné poroty vybrány dvě superfinalistky, které následně hrály vabank o všechny výhry. Šach & Mat své soupeřce nakonec dala pětadvacetiletá Zita Vinklerová a stala se tak Supermanželkou čtvrtého ročníku Souboje nevěst.

Přehlídka svatebních šatů i volné disciplíny finalistek

Během slavnostního galavečera si mohli hosté v Divadle Hybernia vychutnat vystoupení baletu Národního divadla, přehlídku svatebních šatů, volné disciplíny finalistek či písně talentované zpěvačky EKI. Průvodkyněmi a patronkami soutěžících se pro tento rok staly vítězka celosvětové soutěže krásny Miss Earth 2012 Tereza Fajksová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. „Vítězkami jsou všechny. Každá našla svého pana dokonalého a užily si senza soutěž,“ uvedly patronky soutěže.

Inspirace pro všechny, dary pro vítězku

„Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer. Tato soutěž nevěstám však přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu: svatební cesta, vybavení do domácnosti, svatební dort či kytice, šaty pro svatebčany a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Dar charitativnímu projektu DOBRÝ SKUTEK

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext, letos byl výtěžek ze všech zaslaných SMS věnován na charitativní projekt DOBRÝ SKUTEK, jehož patronkou je Lucie Křížková. „Chtěla bych moc poděkovat organizátorům soutěže a především všem, co posílali SMSky. Díky vám tak pošleme 5letého Daniela z Rohoznice na rehabilitační pobyt, který nutně potřebuje kvůli mozkové obrně,“ uvedla Křížková.

foto: Jan Král


publikováno: 3. 3. 2015, v rubrice Rodina
Štítky: akce, svatba, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+