Máte zajímavý kulturní projekt a potřebujete na něj peníze? | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Máte zajímavý kulturní projekt a potřebujete na něj peníze?

20. 10. 2014

Všem nápaditým tvůrcům se otevírá nová šance na realizaci neotřelých záměrů a smělých plánů. S podporou nadšené komunity, se spolehlivým týmem věci znalých profesionálů v zádech mohou zkusit štěstí na katalyzator.cz, fungujícím na principu crowdfundingu. Tento u nás i ve světě četnými úspěšnými projekty ověřený systém získávání peněz od přispěvatelů výměnou za atraktivní odměny je v případě Katalyzátoru osvěžen hned několika bonusy.

Důležitá kvalita nad kvantitou

Katalyzátor staví na bohatých znalostech a letitých zkušenostech z mnoha oblastí kulturního a veřejného života. Je společným dílem hudebního vydavatelství SUPRAPHON, PR agentury 2media.cz a známého aktivisty veřejného prostoru Ondřeje Kobzy. Vznikl s ambicí pomáhat na svět kvalitním kulturním projektům, být prostředníkem, který v pravou chvíli vstoupí do tvůrčího procesu, urychlí jej a nasměruje k uskutečnění. „Jednoznačně preferujeme kvalitu nad kvantitou. Každý projekt nás zajímá, chceme mít čas, dát mu vše, co potřebuje,“ definuje jednu z klíčových Janek Jaroš, manažer projektu.

Cílová částka není omezena

Namísto zdlouhavého a mnohdy marného hledání investorů se autoři mohou prostřednictvím stránek katalyzator.cz obrátit na tým Katalyzátoru. Je-li jejich projekt vybrán, vytvoří nápaditou prezentaci – krátké, výstižné video, které přiláká pozornost potenciálních přispěvatelů, a vymyslí atraktivní odměny. Velkou výhodou Katalyzátoru je, že cílová částka není nijak omezena. 5 000, 10 000, 50 000 Kč… záleží jen na tvůrci, kolik peněz na realizaci svého nápadu, včetně výroby a distribuce odměn pro přispěvatele, potřebuje. Projekt může být na Katalyzátoru vystaven 30, 45 nebo 60 dní. Princip je jednoduchý – pokud se během dané doby nepodaří od přispěvatelů vybrat celou cílovou částku, tvůrce nedostane nic, takže rizika jsou minimální.

  • Unikátem Katalyzátoru je kategorie KATALYZÁTOR POMÁHÁ, jejímž prostřednictvím kdokoliv může přispět na zveřejněný charitativní projekt a jednoduše a rychle tak změnit konkrétní osud k lepšímu. Na daný dobročinný účel jde vždy celá vybraná částka.

www.katalyzator­.cz

www.facebook.com/ka­talyzator.cz?…


publikováno: 20. 10. 2014, v rubrice Rodina
Štítky: akce, mládež, pomoc druhým

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+