Mikuláši, andělé i čerti mají sraz na Staroměstském náměstí | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Mikuláši, andělé i čerti mají sraz na Staroměstském náměstí

3. 12. 2015

Veselou podívanou ožije v sobotu v podvečer Staroměstské náměstí v Praze. Na největších trzích v České republice se sejdou 5. prosince stovky čertů, Mikulášů a andělů, aby se společně utkali v soutěži o nejhezčí masku a rozdali dárky hodným dětem.

Dětská show

Nadpozemské bytosti se v okolí pódia sejdou v 17 hodin. Dvouhodinová mikulášská nadílka se opět bude točit okolo čertíka Albertíka a jeho přátel – společně budou totiž farmařit. „Ani letos nebude chybět mikulášské klání, vánoční soutěže, zpívání i kopec úžasných dárků,“ říká Václav Třasák, autor dětské show.

Jak to chodí o Vánocích na farmě

Během programu prozradí všichni aktéři příběhu, jak se baví farmáři o Vánocích, kdo k nim chodí na návštěvu a jaké dárky si dávají. Zavítají mezi ně také oslík Marcel, pastýř, sněhulák Kulička, manažer Sob, kamarád Tygřík, Kravík i panenka Madlénka a nebude chybět ani vánoční host z Madagaskaru.

  • Vzhledem k větší koncentraci lidí na Staroměstském náměstí 5. prosince doporučujeme, aby návštěvníci trhů zvážili účast nejmenších dětí, dětí v kočárcích i vozíčkářů.

Podrobnosti o Vánočních trzích na Staroměstském a Václavském náměstí průběžně na www.trhypraha.cz.


publikováno: 3. 12. 2015, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, divadlo, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+