Oblečení ze Skandinávie ochrání vaše dítě před podzimními plískanicemi | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Oblečení ze Skandinávie ochrání vaše dítě před podzimními plískanicemi

20. 9. 2011

Na pomoc proti podzimním sychravým dnům přišli experti ze Skandinávie, kde na nevlídné počasí dávno vyzráli. Kolekce dětského oblečení do deště, funkčního oblečení i prádla a módní kolekce s přidanou funkčností ochrání děti stejně dobře na cestě do školy jako při hrách v kalužích. A navíc v neodolatelných designech. Pogumované oblečení do deště chrání děti tak důkladně, že jeho nošení ve školkách ukládá ve Skandinávii dokonce zákon. Zakoupíte v nově otevřené prodejně a e-shopu Coolkid.

Od hlavy až k patě

Nově otevřená prodejna přináší do České republiky nejširší nabídku skandinávské módy pro děti od 0 do 12 let. U nás nejsou zatím nabízené značky známé, ale ve Skandinávii jsou u dětí i rodičů oblíbené pro svou kvalitu a zajímavý design. Koupit můžete potomkovi vše od spodního prádla, přes módu pro každý den a funkční oblečení do každého počasí, po společenskou módu a nezbytné doplňky. V oblečení z Coolkid bude dítě vždy v pohodlí a bude mu to slušet.

Mnoho značek na výběr

Nabízí se třeba dánská značka Minymo s širokou módní kolekcí pro každodenní nošení i funkčním oblečením na hory, do deště i do města. Díky spolupráci s uznávanými designéry patří Minymo k leaderům na dánském trhu s dětským oblečením. Značka Mikk-line je zase proslulá technickou dokonalostí. Ve všech kategoriích funkčního oblečení, ať už jde o oblečení do deště, na lyže, o softshell či fleece program, jsou na prvním místě nejnovější technologie a nejkvalitnější materiály. Zaujme vás jistě i značka Me Too. Její barevné designové oblečení nelze přehlédnout, navíc je funkční a nepromokne.

www.coolkid.cz


publikováno: 20. 9. 2011, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, nákupy, oblečení

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+