Oblečte své děti do barev léta | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Oblečte své děti do barev léta

8. 6. 2012

Veselé barvy rozsvítí každý den, ať už ho děti stráví ve školní lavici, s kamarády na hřišti nebo prázdninovým dobrodružstvím. Letní kolekci obchodu Cool Kid charakterizuje hravost, lehkost a nepřehlédnutelný styl. Dívčí šaty a tuniky doplňují nezbytné legíny, šortky, trička, bolerka, ale třeba i barevnými kamínky vykládané džínové bundičky a flitry zdobené topy. Kluci můžou vybírat z triček s cool potisky, kalhot krátkých i dlouhých, designových košil, mikin a svetrů.

Veselé prázdniny

Známá dánská značka ME TOO nabízí kolekci plnou barev, nápaditých vzorů a střihů ve špičkové kvalitě. Jednotlivé kousky mohou malí parádníci kombinovat podle počasí i momentální nálady. Prázdninová dobrodružství inspirovala také letní kolekci dánské značky Minymo, pro niž je synonymem originální skandinávský design a dokonalý komfort při nošení. Trička a tuniky z lehké bavlny, pohodlné džínové šortky, svetříky a mikiny pro chladnější letní večery jsou přesně tím, co děti v létě potřebují.

Kde nakoupíte?

Kamenná prodejna a e-shop Coolkid www.coolkid.cz přinášejí do České republiky nejširší nabídku skandinávské módy pro děti od 0 do 16 let. Nabízejí značky ME TOO a Minymo na našem trhu nové, ale ve Skandinávii dobře známé pro svou kvalitu a design. Nabídka pokrývá všechny potřeby dítěte, od spodního prádla přes módu pro každý den a funkční oblečení do každého počasí po společenskou módu a nezbytné doplňky. V oblečení z Coolkid bude dítě vždy stylové a v pohodlí.


publikováno: 8. 6. 2012, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, móda, nákupy, příroda

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+