Pepino Fun Pack, zábavné překvapení do ložnice | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Pepino Fun Pack, zábavné překvapení do ložnice

8. 3. 2011

Podle sexuologů je to v přírodě zařízené tak, že u ženy roste sexuální žádostivost až do čtyřicítky, muž je ale v tomto věku méně aktivní, protože se na svém vrcholu nachází kolem 20. roku života. Tento model nazývaný odborníky sexuální křivka ale často v reálném životě nefunguje a s rozdílnou chutí na milování můžete celkem úspěšně bojovat. A nemusíte kvůli tomu hned běžet za sexuologem. Přinášíme vám pár jednoduchých rad, které možná pomohou dostat váš milostný život zpět do kondice.

Komunikace

Ideálním začátkem je, když se s partnerem shodnete na tom, že otevřenost v komunikaci je nevyhnutná. Snáz se poperete s problémy a vyhnete se případným nedorozuměním.

Intimita

Najděte k sobě znovu cestu! Všimli jste si, že jste v poslední době spíš organizační tým než partneři? Když se vrátí intimita do života, vrátí se i do postele. Věnujte se víc jeden druhému, všímejte si partnera a snažte se ho každý den nějakou drobností potěšit. Zapomeňte na chvíli na pracovní starosti, nechte je za dveřmi vašeho bytu! Místo nich zkuste najít na partnerovi to, co vás na něm na začátku vašeho vztahu tolik přitahovalo. Nechte se zlákat vlnou něžnosti a hravosti. Odbouráte tak každodenní stres a partnerovo náručí bude pro vás opět příjemným útočištěm.

Kompromisy

Bohužel, bez nich to asi nepůjde. Na druhé straně, kvůli komu se je vyplatí víc dělat než kvůli milovanému partnerovi?

Smích

Ne nadarmo se říká, že smích léči. A to nejen tělo, ale i duši! Tak proč ne milostný život? Trocha humoru a nadhledu dokáže odlehčit všechny trapné situace a navodit pohodovou atmosféru.

Společná hra

Nemusí jít o žádné obscénní sexuální praktiky. K probuzení fantazie celkem postačí i obyčejnější hračky. Vyzkoušejte například novinku od společnosti Pepino – balíček plný překvapení. Obsahuje všecko, co potřebujete v jednom praktickém plastovém kufříku. 6 kondomů, 100 ml lubrikačního gelu, sexy pexeso a vibrační kroužek, který byl navržený pro zpříjemnění sexuálních zážitků obou partnerů. Je vyrobený z jemného gelu a citlivě stimuluje ta správná místa. Vrátit se do dětských let vám umožní sexy pexeso. S dětmi ho ale raději nehrajte, je určené výlučně pro dospělé jako ideální hračka pro lechtivou předehru. Akční cena je 249 Kč.


publikováno: 8. 3. 2011, v rubrice Rodina
Štítky: muž, senior, sex

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+