Roste vám v těhotenství bříško? Neměňte kalhoty, ale pořiďte si pás | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Roste vám v těhotenství bříško? Neměňte kalhoty, ale pořiďte si pás

11. 10. 2013

Mamaja představuje pás, který umožní ženám nosit oblíbené džíny i v těhotenství. Těhotné ženy často řeší problém s oblečením, protože jim roste bříško a ony se brzy do ničeho nevejdou. Musejí si nakoupit nové oblečení, nebo nosit maminčino či manželovo. Pomoci může novinka na českém trhu, Belly Belt, kterou představuje na veletrhu For babies (koná se na výstavišti v Letňanech do 14. 10. 2013) společnost Mamaja group.

Půjčování oblečení nemusí být řešení

Během těhotenství nevystačí žena s jedněmi těhotenskými kalhotami. Až s bříškem se často doslova a do písmene naplní věta, kterou mnohokrát použila v minulosti. Ono proslulé „nemám co na sebe“ je najednou velice bolestně pravdivé. Těhotenské oblečení není nejlevnější. Částečným řešením může být půjčování oblečení od manžela, maminky či korpulentnější kamarádky. Ale ne vždy bude těhulka vypadat v tričkách a kalhotách o pár velikostí větších dobře. Takže co s tím?

Různé velikosti pásu

„Věříme, že Belly Belt ocení nejedna žena. Je to těhotenský pás s knoflíkem nebo kovovým háčkem a látkovým klínem. Umožní budoucím maminkám nosit džíny, společenské i sportovní kalhoty nebo sukně také během těhotenství. Je připravena varianta pro větší i menší bříško,“ popisuje Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja group a zve všechny zájemkyně, aby si novinku přišly prohlédnout na veletrh For babies ke stánku její společnosti. Zde dostanou 10% slevu.

www.mamaja.cz

www.pop-in.cz

www.manduca.cz

www.ellashouse.cz


publikováno: 11. 10. 2013, v rubrice Rodina
Štítky: akce, móda, obchod, oblečení, těhotenství

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+