Aby sportování v přírodě nebolelo | Sport a wellness | Trendy zdraví


Aby sportování v přírodě nebolelo

17. 4. 2019

Současný životní styl vykonává svoje a způsobuje závažné disfunkce pohybového aparátu. Ty pak vyvolávají boleti a další nechuť hýbat se. Zásadou je, do tohoto stadia se vůbec nedostat a to v žádném věku. Je to každého volba, ale je zapotřebí vědět jak.

Alpa SPORT vás nenechá ve štychu!

Posilování a strečink jde ruku v ruce a jedině tak zůstane tělo v pohodě. A co budete potřebovat? Základem je vůle a odhodlání – pomocníkem ALPA SPORT. Připraví tělo na zátěž a po ní pomůže cítit se FIT. A je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost.

Praktický SPORT pack- výbava na kolo, turistiku, běh, do fitka i jinam.

Emulze ALPA Sport rozehřeje svaly

Zvýší svalové prokrvení a tím připraví tělo na vyšší zátěž. Čistě přírodní složení – zázvorový extrakt a kafr výborně zafunguje také na zatuhlé svalstvo. Uvolní je, sníží spasmy a tím i bolest. Obsažený kreatin urychluje regeneraci pohybového aparátu a zlepšuje fyzickou kondici. Výborně zafunguje nejen při sportu. Je výbornou přípravou na těžkou fyzickou práci a pomůže i tehdy, když se cítíte jako rozlámaní.

ALPA Sport gel pro relax po výkonu

Chladivý efekt výrazně uleví od bolesti svalů a kloubů po zvýšené námaze. Bylinné extrakty a přírodní silice dávají gelu anestetické, uvolňující a protizánětlivé účinky. To ocení nejen sportovci ale všichni, které trápí klouby nebo bolavá záda

Alpa Hemato krém

Výrazně zrychluje rekonvalescenci po úrazech. Zmírňuje bolestivost a otoky při zlomeninách nebo zhmožděninách a urychluje hojení.

www.alpa.cz


publikováno: 17. 4. 2019, v rubrice Sport a wellness
Štítky: bolest, cestování, cvičení, pohyb, senior, svaly, zábava

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+