Chcete posílit svůj fyzický i psychický výkon s instantním nápojem? | Sport a wellness | Trendy zdraví


Chcete posílit svůj fyzický i psychický výkon s instantním nápojem?

12. 12. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Drinky VolumeUp jsou dva: dámský i pánský.

Výherci: Radmila Petrová, Vlasta Herelová, Drahomír Dubina st.

Volume Up drink je instantní nápoj, který zesiluje fyzický i psychický výkon. Zajišťuje v těle stálou hladinu glukózy, která je hlavním zdrojem energie při náročné fyzické činnosti. Nejedná se o klasický energetický nápoj. Neobsahuje látky jako taurin či kofein, které způsobují nárazový efekt nabuzení, jež velmi brzy opadá. Volume Up Drink svým složením zásobuje svaly i mozek glukózou. Tato zásoba energie probíhá postupně a rovnoměrně. Díky tomu člověk podává silný soustředěný výkon po daleko delší dobu.

běžkař Pavel Ondrášek

běžkař Pavel Ondrášek

Pro sportovce i studenty

Tento český výrobek prošel čtyřletým výzkumem pod dohledem doktorských kapacit. Zároveň byl testován na sportovcích a českých sportovních reprezentantech. Vyvažovala se ideální kombinace složek vhodné pro jednotlivé pohlaví.

Mezi hlavní složky patří kombinace sacharidů, rýžový protein a kakao. Kakao obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a vitaminů. Jsou známé i jeho antistresové funkce podporující mozek. Drink neobsahuje žádné konzervační látky, lepek ani laktózu. Je vhodný pro každou fyzicky i psychicky náročnou zátěž. Mimo samotný sport jej mohou používat lidé s náročnou prací, studenti při učení či kojící matky.

Více informací na www.volumeup.cz

Soutěžní otázka

Kolik existuje typů drinku VolumeUp?

a) Jeden dámský

b) Jeden pánský

c) Dva: dámský i pánský

d) Tři: dámský, pánský a dětský

Tři výherci, kteří do 23. 12. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou 3 nápoje Volume Up drink. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Volume up.


publikováno: 12. 12. 2016, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, fitness, prevence, sportovci, student

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+