Ekologická bota adidas podle módního stylu Stelly McCartney | Sport a wellness | Trendy zdraví


Ekologická bota adidas podle módního stylu Stelly McCartney

23. 3. 2017

Adidas by Stelly McCartney uvádí na trh Parley UltraBOOST X. Botu, se kterou můžete být lepší s každým během a zároveň měnit planetu. Značka adidas zdůrazňuje svůj závazek k ekologické inovaci a proto byly Parley UltraBOOST X vytvořeny v rámci spolupráce značky adidas s organizací Parley for the Oceans, při které se mořský plastový odpad mění ve výkonné vlákno. Design boty inspirován bezmeznou energií otevřených vod oceánů kombinuje udržitelný přístup k módě Stelly McCartney s inovativním využitím technologií značkou adidas.

Adidas pomáhá formovat novou realitu

Cyrill Gutsch, zakladatel Parley for the Oceans říká: „Stella McCartney je průkopnicí a opravdovou rebelkou. Její vize tvořit módu bez použití kůže a kožešin byla v době, kdy začínala, velmi radikální. A dokázala to. Pro mě byla Stella vždy vzorem. Mít partnera jako je ona, je ohromná čest a obrovská příležitost pro Plastic Oceans. Adidas je s Parley od počátku a je pro nás rodinou i hnací silou. Značka dodržuje Parley A.I.R. strategii tím nejambicióznějším a nejefektivnějším způsobem. Spolu jsme hybnou silou pro změny a pomáháme formovat novou realitu. Takovou realitu, která umožní oceánům i lidstvu existovat ve společném míru a dokonce i spolupráci.”

„Pevně věřím v oblečení, které je eticky vyvinuto tak, aby vydrželo. Je to ideologie, ve které se shlížím a kterou aplikuji při návrhu každého jednotlivého kusu. Zachování a respektování planety má zásadní význam pro mě i pro to, co dělám a vždy se snažím, aby to na mé tvorbě bylo vidět. Jsem opravdu ohromena úsilím, které vynakládá značka adidas a Parley for the Oceans na vytvoření materiálů, jež je možné používat v našem vysoce výkonném oblečení a obuvi," říká Stella McCartney.

Ultra lehké pohodlí

Parley UltraBOOST X jsou inovativní a šetrné k životnímu prostředí, obsahují vysoce výkonné vlákno Parley Ocean Plastic™, ze kterého je vytvořena horní vrstva obuvi Primeknit. Boty jsou navrženy tak, aby odrážely jedinečnost ženského chodidla, přizpůsobily se mu a poskytly tak optimální stabilitu a ultra lehké pohodlí. Parley UltraBOOST X mají inovativní systém šněrování, který podporuje rychlé pohyby. Jsou elegantní a stylové bílé odstíny umocňují roli moderního designu, pro který je Stella McCartney známá.

  • Doporučená cena adidas by Stella McCartney Parley UltraBOOST X je 6199 Kč. K dostání na: www.adidas.cz/ste­lla

publikováno: 23. 3. 2017, v rubrice Sport a wellness
Štítky: běhání, boty

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+