Nový obchod Nike Prague | Sport a wellness | Trendy zdraví


Nový obchod Nike Prague

3. 3. 2011

V pátek 4. března se ve Slovanského domě v Praze otevřou pro všechny milovníky sportu dveře nejmodernějšího obchodu Nike ve střední Evropě. Od 13 hodin bude pro zákazníky připraven bohatý program, zahrají DJ Robot a DJ Wich, vystoupí kapely PSH, Eddie Stoilow nebo slovenská Moja Reč a těšit se můžete také na vystoupení slovenské taneční skupiny SDA. Otevření nového obchodu se také zúčastní olympijská vítězka Bára Špotáková a hráči pražské Sparty, od kterých budete moci získat podpis.

Nový retailový koncept

Na více než pěti stech metrech čtverečních prodejní plochy bude pro zákazníky připraven kompletní sortiment produktů pro fotbal, běh, trénink a tenis včetně široké nabídky oblečení a obuvi pro volný čas. Ve fotbalové části vám odborně vyškolený personál nabídne veškeré produkty pro tento sport od kopaček až po repliky nejvýznamnějších světových týmů. V části určené pro vytrvalostní nebo silový trénink najdete opět všechny produkty na jednom místě – oblečení a obuv pro trénink včetně doplňků, navíc rozdělené na produkty pro ženy a muže.

Zajímavé služby

Pro všechny zákazníky je připraven tzv. „Customization Corner“, ve kterém si budou moci vše upravit podle vlastních představ. Budou mít možnost nechat si potisknout dres svým jménem, oblíbeným číslem nebo vyšít si své iniciály na vybranou obuv. Pro běžce je připraven koutek s aktivní prezentací technologie Nike+, kde si budou moci online založit svůj vlastní běžecký profil v rámci běžecké komunity na www.nikerunnin­g.com a zprovoznit svůj Nike+ SportBand nebo iPod Nano, Touch či iPhone. Pro všechny zákazníky je také připraven věrnostní program Nike Friends.


publikováno: 3. 3. 2011, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, cvičení, nákupy, pohyb, sex

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+