Přihlaste se na Bike Adventure 2013 - MTB závod dvojic na Dolní Moravě | Sport a wellness | Trendy zdraví


Přihlaste se na Bike Adventure 2013 - MTB závod dvojic na Dolní Moravě

31. 5. 2013

Nejpopulárnější domácí orientační závod dvojic na horském kole BIKE ADVENTURE se přesouvá v roce 2013 do terénů na Moravě. Závod se bude konat uprostřed o víkendu 20. – 21. července v nádherné krajině Králického Sněžníku a Jeseníků s centrem v moderním relax & sport resortu Dolní Morava. Ten je pro rok 2013 spolupořa­datelem a partnerem závodu. Startovat na Bike Adventure může každý, důležité je najít si partnera/partnerku, se kterým vytvoříte závodní tým. Pokud se chcete o závodu Bike Adventure dozvědět víc, navštivte webové stránky závodu www.bike-adventure.cz. V případě, že vás akce zaujme, zaregistrujte se co nejdřív online!! Kapacitu startovních míst pořadatelé omezují na 500 dvojic a startovní čísla bývají tradičně obsazená do několika hodin.

Atraktivita lokalit odlišuje BIKE ADVENTURE od ostatních akcí

„Je na čase, abychom se s Bike Adventure opět podívali do hor. Dolní Morava nabízí skvělé centrum a okolní terény Králického Sněžníku a Jeseníků jsou pro horské kolo jako stvořené. Plánujeme rovněž několik kontrolních stanovišť na polském území,“ prozradil první plány stavitel tratí Bike Adventure Radek Laciga. 13. ročník závodu Bike Adventure tak bude ve znamení náročných horských stoupání s mnoha vrcholy výrazně nad 1000 metrů nad mořem.

Tip na ubytování Pokud chcete zažít tu pravou rodinnou pohodu, vydejte se do Wellness hotelu Vista, který leží na svazích horského střediska obce Dolní Morava v Pardubickém kraji, pod vrcholem Králického Sněžníku. Hotel nabízí příjemné a luxusní ubytování přímo v centru celého relax & sport resortu Dolní Morava, který patří od roku 2011 mezi nejmodernější areály v České republice. Celoročně provozovaný areál nabízí návštěvníkům mnoho sportovních a relaxačních aktivit během celého roku. Hotel skýtá možnost ideální relaxace i aktivního odpočinku zejména pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší je k dispozici velká dětská herna, venku se nachází hřiště, dětský ski park, bobová dráha, lanový park, fun park, dobrodružná věž. O zábavu vašich dětí se postarají zkušení animátoři. Navíc jsou animační programy v hotelu Vista připravené i pro dospělé návštěvníky.

www.hotel-dolnimorava.cz

www.dolnimora­va.cz a

www.bike-adventure.cz


publikováno: 31. 5. 2013, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, běhání, kolo, muž, sportovci, zábava, závody

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+