Pro malé i velké sportovce | Sport a wellness | Trendy zdraví


Pro malé i velké sportovce

22. 5. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Děti mohou začít užívat Preventan Junior Sport ve 4 letech.

Výherci: Jiří Chemišinec, Jaroslava Křenová, Jarmila Turčinová

Fyzická zátěž zvyšuje nároky organismu na živiny, včetně vitaminů, minerálů a stopových prvků. Sportovní aktivita zrychluje metabolismus a tvořící se svalová hmota, která vyžaduje vyšší příjem některých látek. V případě, že organismu tyto živiny chybí, dostavuje se únava a vyčerpání. Oslabený organismus není schopen podávat dobré sportovní výkony a je také náchylnější k virovým či infekčním onemocněním.

Zdravý sportovec

Preventan® přichází na trh s novinkou Preventan® Sport, která poskytuje optimální mix látek potřebných pro normální funkci imunitního systému a regeneraci organismu při sportu. Obsahuje patentovanou směs biologicky aktivních látek ProteQuine® v kombinaci s vitaminem C pro správnou funkci imunity, a navíc vitamin D3, zinek a jód, které podporují správnou činnost svalů, přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Cílem je odolný organismus se silnou obranyschopností, který po zátěži netrpí únavou a vyčerpáním.

  • Zakoupíte v lékárnách také ve variantě pro děti jako Preventan® Junior Sport, který je navíc obohacen o vápník, jež je nezbytný pro správný růst a vývoj kostí u dětí. Preventan® Sport i Junior Sport – stejně jako ostatní varianty značky Preventan® – Clasic, Akut, Quattro a Junior, budou k dostání ve formě cucavých tablet. Preventan® Sport pro dospělé bude k dostání ve sto dvaceti tabletovém balení, Preventan® Junior Sport ve třiceti a devadesáti tabletovém balení.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.preventan.cz

Soutěžní otázka

V jakém věku mohou děti začít užívat Preventan Junior Sport?

a) 4 roky

b) 6 let

Tři výherci, kteří do 7. 6. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček obsahující Preventan Sport + Preventan Junior Sport. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Preventan.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 22. 5. 2019, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, dítě, lékárna, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+