Pro pohodové sportování | Sport a wellness | Trendy zdraví


Pro pohodové sportování

2. 4. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Mentol a silice ze sibiřské jedle svaly chladí.

Výherci: Ludmila Svobodová, Jiří Vodička, Eva Beránková

Baví vás sportovat? To je skvělé, protože tak utužujete své zdraví. S pohybem se občas ale pojí i bolest, které ale můžete předcházet, nebo ji rychle utlumit. Doporučujeme vám používat speciální přípravky z řady Alpa Sport Star a nepodceňovat relaxaci. Také Alpa Hemato krém usnadní regeneraci vašeho pohybového aparátu.

Správný start i relax

Alpa Sport Star je nová edice přípravků pro všechny, kdo jsou rádi v pohybu. Speciální emulze z řady Alpa Sport Star připraví tělo na fyzickou zátěž a stejně dobře zafungují také po ní. A je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost.

ALPA Sport Star hřejivá emulze START prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na vyšší zátěž. Zázvorový extrakt a kafr prokrví svaly a prohřejí svaly, tak aby zvládly námahu bez přetížení. Alpa emulze výborně zafunguje také na zatuhlé svalstvo, které uvolní a zbaví bolesti. Obsažený kreatin urychluje regeneraci pohybového aparátu a tak zlepšuje fyzickou kondici. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze. Emulzní masáž dopřeje svalům uvolnění a relax po sportu nebo fyzické námaze. Mentol a silice ze sibiřské jedle uvolňují svaly, obnovují rovnováhu a podporují jejich regeneraci. Přípravek odstraňuje svalové napětí a s ním spojené bolesti. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice.

Alpa Hemato krém usnadní regeneraci pohybového aparátu při zhmoždění, vymknutí, vykloubení nebo namožení kloubů či svalů při sportu nebo při úrazech. Zmírňuje otoky a pohmožděniny a podporuje vstřebání modřin. Vysoký podíl methylsalicylátu prokrvuje svalstvo, podporuje regeneraci postiženého místa a přinese okamžitou úlevu od bolesti. Obsažený mentol zase příjemně ochladí. Alpa Hemato krém výrazně zrychluje rekonvalescenci po úrazech, zmírňuje bolestivost a otoky při zlomeninách, natažených vazech, urychluje proces hojení při zhmožděninách. Nanáší se ve slabé vrstvě na postižené místo a jemnou masáží vpraví do pokožky.

  • v prodeji v lékárnách, dm drogerii a eshopu Alpa.

www.alpa.cz

Soutěžní otázka

Jak působí mentol a silice ze sibiřské jedle?

a) svaly chladí

b) svaly zahřeje

Tři výherci, kteří do 16. 4. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s přípravky Alpa pro sportovce. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Alpa sport.


publikováno: 2. 4. 2018, v rubrice Sport a wellness
Štítky: bolest, cvičení, prevence, sportovci, svaly

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+