Sportovní boty pro milovnice tance či fitness | Sport a wellness | Trendy zdraví


Sportovní boty pro milovnice tance či fitness

7. 2. 2014

Obutá i neobutá, hlásá oblíbená pohádka. A přesně tak se touží cítit tanečnice a sportovkyně. Mít volnost a pohodlí bosé nohy, ale zároveň oporu a ochranu s kvalitní botou. Tato zázračná kombinace už nepatří jen do světa pohádek. Značka obuvi BLOCH nabízí ve své nové kolekci tenisek 4 typy speciálních sportovních bot, které ocení zejména milovnice tance či fitness. Kromě dokonalého pohodlí si na teniskách BLOCH zamilují také jejich šmrncovní vzhled. Taneční obuv této ve světě sportu slavné značky je doplněním sortimentu volnočasové a sportovní módy FEEL JOY!

Podle Jacoba Blocha

Pohodlné, „zdravé“ boty značky BLOCH nesou jméno světoznámého obuvníka a velkého milovníka tance Jacoba Blocha. Právě jeho velká láska k tanci a znalost náročnosti tanečních kreací pomohla vytvořit kolekce bot, které vaše nohy při pohybu doslova hýčkají. Vysoký komfort a prvotřídní kvalita spolu s atraktivním vzhledem udělá z hodin tance či fitness povznášející zážitek z pohybu!

OBUV NA ZUMBU CRISS CROSS taneční bota má rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Je flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Zaručuje stabilitu a fixaci nohy po celou dobu tance či cvičení. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem skvěle tlumí nárazy.

FITNESS OBUV LIGHTENING teniska byla vytvořena speciálně pro tanec a fitness. Prodyšná síťovina se syntetickou vrstvou dodává dostatečnou podporu chodidlům. Obuv je velmi lehká a noha v ní může dýchat. Vícevrstvý mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy při prudkých pohybech, či doskoku. Vnější podešev působí jako brzda při jakémkoliv pohybu a nabízí stabilitu.

TANEČNÍ SNEAKERS WAVE teniska má rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Je flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem skvěle tlumí nárazy.

TANEČNÍ OBUV AMALGAM tenisky jsou lehké jako pírko a díky flexibilnímu střihu nabízejí svobodný pohyb bez omezení. Jsou dolné vůči zápachu a noha v nich může i během pohybu dýchat, nepotí se. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním.

K dostání na www.feel-joy.cz

www.facebook.com/fe­eljoycz.


publikováno: 7. 2. 2014, v rubrice Sport a wellness
Štítky: boty, cvičení, mládež, nákupy, tanec, trénink

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+