Účinná úleva od bolesti a rychlejší regenerace po sportovním výkonu i zranění | Sport a wellness | Trendy zdraví


Účinná úleva od bolesti a rychlejší regenerace po sportovním výkonu i zranění

8. 12. 2017

Návleky, bandáže a oblečení Incrediwear ulevují od bolesti a urychlují proces regenerace. Tkanina produktů Incrediwear je obohacena o polovodiče germanium (Ge) a uhlík ©. Když jsou tyto prvky aktivovány tělesným teplem, rozvibrují jednotlivé buňky, čímž zvýší průtok krve a obsah kyslíku, který s krví do tkání přichází. Tím se urychluje proces hojení a utlumují zánětlivé procesy, ztuhlost, bolest a únava. Zároveň se snižují otoky. Výrobky Incrediwear lze nosit dlouhodobě po celý den a lze je prát v pračce.

Motem značky Incrediwear je slogan „život bez omezení“

Hlavním cílem je pomáhat lidem, aby mohli žít aktivní, zdravý a spokojený život. Všechny výrobky v sobě obsahují částice, které napomáhají průtoku krve v daném místě. S nápadem využít při léčbě zranění germanium přišel zakladatel značky a chiropraktik Dr. Jackson Corley, když se v roce 2008 zranil při jízdě na horském kole. Těžce si poranil nejen kyčel, ale také páteř a z důvodu ztráty citlivosti v noze lékaři zvažovali komplikovanou operaci. Doktor Corley ale již dlouhou dobu studoval používání germania pro zvýšení krevní cirkulace. Rozhodl se tedy vyzkoušet kombinaci germania a uhlíku a oba prvky nanesl na tkaninu, ze které si vyrobil zpevňující bederní pás. Po několika týdnech nošení se jeho stav velmi zlepšil a lékaři byli výsledky velmi překvapeni.

Rozhodl se tedy, že technologii vyzkouší i na jiných výrobcích a tak pro svou sestru, která se léčí s diabetem vyrobil ponožky, od kterých si sliboval, že jí zbaví ledových nohou. Pro kamaráda s artrózou kolene vyrobil návlek. Postupně takto vyráběl pomůcky pro více a více lidí, až nakonec v roce 2010 vznikla značka Incrediwear a na trh se dostaly první ponožky a bederní pásy.

Značka Incrediwear a její výrobky jsou uznávány lékaři a oblíbené mezi profesionálními sportovci z nejrůznějších sportovních odvětví. Kromě takových jmen, jakými jsou Rafael Nadal, Christiano Ronaldo nebo Lindsey Vonn, jde hlavně o hráče basketbalu, golfisty, cyklisty, fotbalisty a nebo jezdce na snowboardu a horských kolech. Výrobky Incrediwear jim pomáhají s rychlejším uzdravením po úrazech.

Pro sportovce i seniory

V nadcházející zimní sezóně tak může být některý z výrobků Incrediwear smysluplným dárkem pro sportující blízké nebo i pro starší generaci, která z různých důvodů trpí bolestmi těla.

Mezi nejžádanější patří:

Incrediwear návlek na kotník 1 020 Kč

Incrediwear návlek na loket 1 020 Kč

Incrediwear návlek na koleno 1 460 Kč

Incrediwear návlek na zápěstí 810 Kč

Incrediwear návlek na trup 1 460 Kč

Incrediwear bandáž ramene 2 580 Kč

Výrobky Incrediwear jsou k zakoupení na e-shopu www.incrediwe­ar.cz


publikováno: 8. 12. 2017, v rubrice Sport a wellness
Štítky: bolest, nákupy, senior, sportovci, svaly

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+