Vyhrajte třikrát VIP trénink pro dvě osoby do exkluzivního fitness studia BodyBody! | Sport a wellness | Trendy zdraví


Vyhrajte třikrát VIP trénink pro dvě osoby do exkluzivního fitness studia BodyBody!

30. 9. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: S elektrickou stimulací svalů trénuje v BodyBody David Svoboda.

Výherci: Alena Karafiátová, Stanislava Rašínová, Eva Kotýnková

Revoluční fitness studia BodyBody využívají při tréninku přirozený pohyb v kombinaci s elektrickou stimulací svalů (EMS) a tím poskytují klientům tu nejefektivnější tréninkovou metodu současnosti.

Stimulují se i hluboké vnitřní svaly

Cvičení umožňuje bezpečně procvičit až 90% svalstva za neuvěřitelných 20 minut cvičení a nezatěžovat přitom klouby ani vazy. BodyBody tréninky pomáhají efektivně hubnout, posilovat, formovat postavu včetně problémových partií, zvyšovat fyzickou kondici a výkonnost. Navíc díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad, vhodné jsou také například i k posílení pánevního dna po porodu nebo jako prevence. Doporučená intenzita cvičení je jednou až dvakrát týdně, přičemž jsou první výsledky obvykle vidět a cítit již za dva měsíce. K dosažení podobného účinku tradičním cvičením, by bylo potřeba v posilovně strávit minimálně čtyři hodiny týdně. Tréninky jsou ideálním řešením pro zaneprázdněné klienty, kteří si do exkluzivního studia nemusí brát ani tašku na cvičení, studio jim vše potřebné zajistí a osobní trenér navíc každému připraví tréninkový plán na míru.

Obliba BodyBody v České republice stále roste a jeho studia se nachází již na deseti různých místech: čtyři v Praze (Anděl, Florentinum, Karlín, Vinohrady), po jednom v Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Plzni a Liberci, další studia se chystají.

Vyzkoušejte VIP trénink

A pro ty, které trénování pomocí EMS zaujalo, máme dobrou zprávu. Pokud se Vám nechce trávit dlouhé hodiny v posilovně, chcete zhubnout, nebo zpevnit postavu a nevíte, zda je pro vás cvičení v BodyBody to pravé, máte unikátní příležitost toto přelomové cvičení vyzkoušet. Stačí odpovědět na následující otázku a tři z vás mohou vyhrát VIP trénik pro dvě osoby do kteréhokoliv studia BodyBody v České republice.

Více informací o EMS a studiích BodyBody naleznete na stránkách www.bodybody.cz

Který český olympionik trénuje s elektrickou stimulací svalů v BodyBody?

a) David Kostelecký

b) David Svoboda

c) Vavřinec Hradílek

Tři výherci, kteří do 13. 10. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou VIP trénik pro dvě osoby. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením „BodyBody“.


publikováno: 30. 9. 2016, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, fitness, hubnutí, pohyb, svaly

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+