Vyvážený životní styl je to pravé Plus pro vás | Sport a wellness | Trendy zdraví


Vyvážený životní styl je to pravé Plus pro vás

11. 9. 2013
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Kategorie bodů „fitness centra“ v aplikaci Plus kolem Vás má fialovou barvu.

Výherci: Adriana Bessogonovová, Monika Dvořáková, Kateřina Buršíková, Vlasta Benhartová, Eva Hrachová

Plus pro Vás od Nestlé jsou stránky pro všechny, kteří se zajímají o vyvážený životní styl, do kterého zaručeně patří správná strava, dostatek pohybu a také psychická pohoda. Najdete zde zajímavé informace, nápady, tipy, doporučení a komentáře specialistů a odborníků. Nyní máte šanci na našem webu Trendy zdraví vyhrát od Plus pro Vás jednu z 5 kartiček Multisport Benefit, se kterou můžete zdarma sportovat v listopadu 2013 na více než 530 místech po celé České republice.

Chcete vědět, jak se vyrábějí potraviny?

Nahlédnete prostřednictvím stránek Plus pro Vás od Nestlé pod pokličku Nestlé, kde se například dozvíte jak se co vyrábí a z jakých surovin, že skladba výrobků musí odpovídat těm nejnáročnějším kritériím platným v potravinářském průmyslu a zjistíte, jak je to s některými fakty a mýty, které kolují například kolem rozpustné kávy nebo dehydratovaných potravin.

Vyvážený jídelníček i tipy na výlety

Pro usnadnění cesty k vyváženému životnímu stylu jsou připraveny také užitečné aplikace. Pro hlídání vyváženého jídelníčku se skvěle hodí Víte, co jíte. Užitečné tipy nejen na chutné večeře najdete v sekci Recepty na celý týden. Snadno zjistíte i jak jste na tom s BMI a pokud rádi jezdíte na výlety, užitečné tipy najdete v aplikaci Plus kolem Vás, do které můžete sami přidávat svá oblíbená místa.

Malá nápověda k soutěžní otázce zde.

Soutěžní otázka

Jakou barvu má kategorie bodů „fitness centra“, když se podíváte do aplikace Plus kolem Vás?

a) žlutou

b) zelenou

c) fialovou

Pět výherců, kteří do 23. 9. správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou kartičku Multisport Benefit, se kterou budou moci zdarma sportovat celý listopad 2013 na více než 530 místech po celé České republice. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Plus pro Vás


publikováno: 11. 9. 2013, v rubrice Sport a wellness
Štítky: estetické kúry, fitness, hubnutí, ozdravné kúry, soutěž

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+