Alpská voda s přírodním kyslíkem povzbudí vaši aktivitu | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Alpská voda s přírodním kyslíkem povzbudí vaši aktivitu

26. 9. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nové minerální vody řady ACTIVE FRESH mají 50 procent ovocné šťávy.

Výherci: Eva Nolčová, Michaela Pětivoká, Jarmila Turčinová, Aleš Maurer, Jan Jonáš

Při procházkách nebo nakupování, při běhání nebo na kole, sportovci stejně jako pro ty, kdo preferují zdravý životní styl se hodí voda ACTIVE O2. Obsahuje minerální vodu Adelholzener z bavorských Alp s mnohonásobným množství přírodního kyslíku ve srovnání s normálními minerálními vodami. Nyní si můžete vychutnat novou řadu ACTIVE FRESH s obsahem 50% ovocné šťávy ve skvělých osvěžujících příchutích.

Ideální pro vyváženou stravu

Firma Adelholzener Alpenquellen GmbH je dnes předním výrobcem balených přírodních minerálních vod na jihu Německa a symbolem absolutní čistoty a nejlepší kvality. Všechny výrobky spojuje jediné: jsou vyrobeny z přírodní minerální vody pocházející z regionu Bad Adelholzen. Minerální voda ACTIVE O2 z úpatí Alp obsahuje hořčík a vápník, má však nízký obsah sodíku, a proto je ideální pro vyváženou stravu.

Urychluje látkovou výměnu

Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

Díky složení, chuti a své praktické lahvi se sportovním uzávěrem se stala prototypem moderní lifestylové značky. Dnes má s řadou různých příchutí své věrné příznivce mezi aktivními lidmi ve 60 zemích na celém světě. V České republice je nesycená alpská voda ACTIVE O2 dostupná v osmi ovocných příchutích o objemu 750 ml nebo 500ml.

Novinka Řada ACTIVE FRESH je senzačně čerstvá směs přírodní minerální vody Adelholzener a 50 % ovocné šťávy ve fascinující ovocné chuti. Na českém trhu jsou k dostání tyto osvěžující příchutě:

APPLE MARACUJA – kombinace jablka a oranžové mučenky pro dosažení maximální svěžesti

CHERRY APPLE LIME – lahodná směs třešní, jablek a limetky

ORANGE APPLE STRAFRUIT – čerstvá chuť pomeranče s exotickým nádechem hvězdné karamboly a jablka

  • Jednotlivé varianty ACTIVE O2 I ACTIVE FRESH od sebe snadno poznáte podle barevně odlišených uzávěrů, které odpovídají ovocným příchutím. Nízká kalorická hodnota je samozřejmostí.
  • k dostání na čerpacích stanicích, v prodejnách BILLA, GLOBUS CČM, drogerie Rossmann a DM, v síti prodejen BIO POINT, golfových hřištích, ve vybraných fitness a wellness studiích či v nezávislých obchodech.

www.activeo2.cz

Soutěžní otázka

Kolik procent ovocné šťávy mají nové minerální vody řady ACTIVE FRESH ?

a) 20

b) 50

c) 40

Pět výherců, kteří do 11. 10. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 5 vod ACTIVE O2. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením voda O2.


publikováno: 26. 9. 2017, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: cvičení, mládež, voda, zažívání

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+