Čerstvé pečivo od Marks & Spencer | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Čerstvé pečivo od Marks & Spencer

8. 6. 2010

Marks & Spencer rozšíří nabídku čerstvého pečiva do dalších svých prodejen. K zaběhnutým pekárnám v obchodním domě Melantrich a nákupním centru Chodov, přibude pekařské oddělení v obchodním domě DBK na Praze 4.

Ochutnejte novou placičku

Několikrát denně doplňuje Marks & Spencer v prodejnách čerstvý chléb, křupavé bagety, křehké croissanty, nadýchané muffiny a lahodné koláčky. Poslední novinkou v sortimentu je zdravá celozrnná placička s ovocem tzv. Granola square. Nejoblíbenějšími pekárenskými výrobky Marks & Spencer na českém trhu jsou koblihy. Čeští zákaznici milují jak klasické koblihy plněné marmeládou, tak i tzv. ring donuts (americké koblihy bez náplně). Velké oblibě se těší i slané pečivo, zejména bagels.

Méně soli a tuků

Pečivo a zákusky z pekáren Marks & Spencer mohou zákazníci ochutnat spolu s čerstvě umletou Fairtrade kávou i v nekuřáckých kavárnách Café Revive. Marks & Spencer dlouhodobě snižuje obsah soli a tuků ve svých výrobcích, proto je jeho pečivo ideální jako základ zdravé a vydatné snídaně či svačiny.

  • Ve Velké Británii má Marks & Spencer 15 000 asistentů pro zdravé stravování, kteří jsou vyškoleni, aby radili zákazníkům při výběru zdravějších výrobků.

publikováno: 8. 6. 2010, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: fair trade, lahůdky, místní speciality, nákupy, pečivo, snídaně

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+