Kokosový nápoj Alpro navodí chuť exotiky | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Kokosový nápoj Alpro navodí chuť exotiky

14. 11. 2014

Alpro představuje novinku v podobě přírodního kokosového nápoje obohacenou o vápník, vitaminy. Jeho lehkou, lahodnou chuť si oblíbí děti i dospělí. Několik doušků dokáže navodit atmosféru dalekých krajů a vzpomínky na dny strávené v exotickém ráji.

S ovocem i cereáliemi

Přidáním oblíbeného ovoce a rozmixováním vznikne lahodný koktejl. Kokosový nápoj si lze vychutnat i po probuzení s porcí cereálií. Svým složením představuje Alpro kokosový nápoj součást vyvážené a pestré stravy.

Nemléčný, bezlaktózový a lehce stravitelný

Sójový nápoj je vhodný i pro osoby držící bezlepkovou dietu. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Svojí kalorickou hodnotou (20 kcal/100 ml) a nízkým obsahem tuku (0,9 g/100 ml) potěší i ty, kteří si udržují štíhlou linii. Je obohacen o vápník, vitaminy D a B12. Neobsahuje barviva, dochucovadla a konzervanty.

Jak se kokosový nápoj Alpro vyrábí?

„Z bílé kokosové dužiny je přirozeně získáván kokosový krém. Krém se dále mísí s vodou, čímž vzniká základ kokosového nápoje. Přidáním rýže se docílí osvěžující chuti. Kokosová složka a s ní související příjemná kokosová chuť však zůstává dominantní,“ vysvětluje brand manažerka Alpro, Tereza Musialek Dvořáková.

  • k dostání v prodejnách DM drogerie, Tesco, Globus a Billa

www.alpro.com/cz


publikováno: 14. 11. 2014, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, nápoje, sója

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+