Letos zhubnu! | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Letos zhubnu!

18. 1. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Dárkový balíček Darujte štíhlost obsahující 19 porcí s šejkrem stojí na eshopu myketo.cz 988 Kč.

Výherci: Jitka Pomothyová,Mgr­.Alena Pišano­vá,Jaroslav Kor­páš

Od Nového roku začnu hubnout! Kolikrát jste v životě pronesli toto novoroční předsevzetí nebo jste ho zaslechli u svých přátel? Pokud i vy máte v plánu shodit nadbytečná kila, pak vyzkoušejte novou proteinovou dietu MyKETO od českého výrobce GOLDIM. Pomáhá nejen zhubnout, ale současně přináší příjemný pocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti zmizí pocity únavy a podrážděnosti.

Hubnutí bude nejen viditelné, ale také příjemné

Již při samotném vyslovení slova dieta mnohým naskakuje husí kůže. Představa pocitu hladu či mnoha hodin strávených v posilovně může být pro mnohé odrazující. Dieta však může být také příjemná a především efektivní. MyKETO od GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, případně si vybere z výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava jídel, pestrý výběr jídel a nápojů jako jsou proteinové koktejly, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu) a mnoho dalších. Tato celodenní náhrada jídla vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitaminy, minerály a stopové prvky, které naše tělo potřebuje každý den.

Úspěch vysokoproteinové diety MyKETO

Hlavním cílem proteinové (ketogenní, bílkovinné) diety je uvést tělo do tzv. ketózy. Jedná se o zcela přirozený stav organismu, který se dá velmi dobře využít k účinnému hubnutí. Navíc bez potřeby větší fyzické aktivity a cvičení. Vše je založeno na radikálním omezení příjmu sacharidů. Tělo pak samo začne spalovat zásobní tuky. Snadnou cestou k navození a udržení ketózy je vysokoproteinová dieta MyKETO, která dále spočívá v navození pocitu sytosti, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a dostatku vlákniny. Necítíte hlad a nadbytečné kilogramy jdou snáze dolů. Nespornou výhodou vysokoproteinové diety je také fakt, že neztrácíte svalovou hmotu. Stačí se jen rozhodnout a jít do toho! Výživoví poradci MyKETO jsou připraveni provést zájemce celým procesem tak, aby úspěch byl zaručen.

Plán na míru

Pokud přemýšlíte, jak k dietě přistoupit, aby se vaše předsevzetí letos opravdu splnilo, využít můžete speciální akce. Výživoví poradci MyKETO vám zdarma provedou diagnostiku těla na přístrojích inBODY 270 a následně vám pomohou sestavit dietní plán na míru. Navíc zdarma obdržíte dárkový balíček v hodnotě 567 Kč. Pozor, akce probíhá jen během ledna!

Upozornění: Dieta není vhodná pro těhotné a kojící matky.

  • český výrobce GOLDIM je známý především speciálními potravinami a produkty kojenecké a dětské výživy jako jsou Kulíšek, Naše mléko, BABIO, Kozí kaše či ProbioFlora.

Soutěžní otázka

Kolik stojí dárkový balíček Darujte štíhlost, obsahující 19 porcí s šejkrem, který je k zakoupení na eshopu myketo.cz?

a) 250 Kč

b)1 050 Kč

c) 988 Kč

Tři výherci, kteří do 31. 1. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček Darujte štíhlost. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Goldim.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

www.myketo.cz

www.goldim.cz

FB: https://www.fa­cebook.com/…bez­tezkosti/

Instagram: myketo_goldim


publikováno: 18. 1. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: bílkoviny, dieta, hubnutí

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+