Nealkoholicé víno, hit letošního léta | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Nealkoholicé víno, hit letošního léta

22. 7. 2019

Chcete si k obědu vychutnat sklenku skvělého vína, ale musíte jet zpět do práce nebo vyzvednout děti ve školce? Není problém! Dejte si k obědu skleničku nealko vína, které je hitem letošního léta.

Na zdraví!

Nealkoholická vína REVINE neobsahují žádné stabilizátory a konzervační látky! Působí blahodárně na váš organismus a zajišťují efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenového komplexu. Vyrábí se z mladých vín a přítomnost přírodního CO2 přispívá k lepšímu zachování čerstvosti a stability vína!

Nealkoholické víno Revine je k dostaní červené, růžové i bílé, takže si každý přijde na své! Jsou vhodná na jakoukoliv příležitost a hlavně pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou pít alkohol.

REVINE red

Jemně perlivé červené víno je vyrobeno z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni. Je příjemně trpké, takže se perfektně hodí především pro jídla z červeného masa, zejména ke steakům. Obsah: 0,75l, cena 158 Kč.

REVINE rosé

Jemně perlivé růžové víno je vyrobeno z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni. Má svěží a pikantní chuť, podává se chlazené, hodí se především k rybám a kuřeti. Obsah: 0,75l, cena: 158 Kč.

REVINE white

Jemně perlivé bílé víno. K jeho výrobě se používají aromatické odrůdy, například Chardonnay, Ryzlink rýnský a Rulanské šedé. Má svěží chuť a ovocné aroma, podává se chlazené, je vhodné především pro ovoce a saláty. Obsah: 0,75l, cena 158 Kč.

Zakoupíte na www.michlovsky­.com!


publikováno: 22. 7. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, nápoje, víno

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+