Nealkoholické víno si můžete také skvěle vychutnat | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Nealkoholické víno si můžete také skvěle vychutnat

29. 6. 2020

Stále víc a víc se dostává do popředí trend nealkoholických nápojů a poptávka po nich se zvyšuje a nabírá na obrátkách. Pokud i vy milujete chuť vína, ale z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete pít alkohol, určitě vyzkoušejte skvělé nealkoholické víno z oblíbeného vinařství Vinselekt Michlovský. Může vás doprovázet kdykoliv během dne a hodí se na každou příležitost. Sklenka k obědu navíc podpoří i vaše trávení.

Nealkoholická vína REVINE

Nealkoholická vína REVINE neobsahují žádné stabilizátory a konzervační látky, proto působí blahodárně na váš organismus a zajišťují tak efektivnější trávení. Přiznivý vliv je zajištěn i zvýšený obsah enzymů, organických kyselin a látek polyfenového komplexu. Navíc vaše tělo nemusím vynakládat energii na odbourávání alkoholu a díky tomu veškerou svou energii soustředí na trávení potrvy. Nealkoholické víno Revine je k dostaní červené, růžové i bílé. Vyrábí se z mladých vín a přirozený obsah CO2 zkvalitňuje stabilitu a čerstvost vína.

REVINE red Jemně perlivé červené víno vyrobené z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nových odrůd Ariana a Agni. Je příjemně trpké. Perfektně se hodí především pro jídla z červeného masa, zejména ke steakům.

REVINE rosé Jemně perlivé růžové víno vyrobené z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nových odrůd Ariana a Agni. Svěží a pikantní chuť vína se perfektně hodí především k rybám a kuřeti.

REVINE white Jemně perlivé bílé víno vyrobené z aromatických odrůd, například Chardonnay, Ryzlink rýnský a Rulanské šedé. Svěží chuť a ovocné aroma je vhodné především pro ovoce a saláty.

Zakoupíte na www.michlovsky­.com!


publikováno: 29. 6. 2020, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: víno

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+