Nové Free Style Pečené brambory | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Nové Free Style Pečené brambory

9. 3. 2012

Také si tak rádi přes den smlsnete na něčem křupavém a chutném? Ať už v práci nebo doma – pod tlakem povinností nezřídka saháme po nějaké nezdravé sladkosti či snacku. Nesprávné stravování se však zrcadlí v celém fungování organismu a v našem zdravotním stavu. Nové Free Style Pečené brambory s kmínem od Racia jsou zdravější alternativou křupání s podmanivou chutí. Praktické balení obsahuje méně než 1 % doporučeného denního příjmu tuku a až 97 % bramborové složky.

NewTravel.cz

Zdravá pochoutka

Jemné pufované chlebíčky totiž představují méně než 1 % doporučeného denního příjmu tuku a neobsahují žádné další přidávané tuky. Aby těch kladů nebylo málo, jedno balení obsahuje přibližně stejné množství energie jako jedno jablko! 

A navíc v sobě snoubí dvě tolik oblíbené chutě Čechů – pečené brambory a kmín. Díky praktickému balení můžete mít své oblíbené pufované chlebíčky s sebou vždy, když vás přepadne pocit hladu. Vychutnejte si je kdekoliv a kdykoliv v průběhu dne. Mohou nahradit mísu přesolených a mastných křupek nebo chipsů. Pozvěte přátele a překvapte je pohoštěním, kterému žádný z nich neodolá!

  • Doporučená prodejní cena: 9,90 Kč.

publikováno: 9. 3. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nadváha, nákupy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+