Osvěžte se novou zmrzlinou KetoDiet s minimem cukru | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Osvěžte se novou zmrzlinou KetoDiet s minimem cukru

28. 6. 2019

Bez zmrzliny je současné vedro nemyslitelné. Nová KetoDiet zmrzlina v limitované edici vás příjemně zchladí a má jen minimum sacharidů na porci, takže ji můžete mlsat úplně každý den. Najdete v ní i 70 % bílkovin, takže zasytí a poslouží jako skvělá svačinka v parných dnech. Vyberte si, jestli dáte přednost variantě s kousky borůvek nebo si necháte rozpustit na jazyku čokoládovou s pravým kakaem. Pro milovníky klasiky tu je i lahodná vanilková.

Domácí pochoutka

Příprava je rychlá a jednoduchá, směs smícháte se smetanou a jogurtem řeckého typu a necháte zmrznout. Osvěžující low carb dobrotou zaženete chutě na sladké bez hromady kalorií a mile překvapíte celou rodinu nebo hosty na oslavě.

  • Limitovanou edici zmrzliny KetoDiet v borůvkové, vanilkové a čokoládové příchuti můžete koupit od 17. června v balení po 20 porcích/375 g za 299 Kč na www.ketodiet.cz

Na 4 porce zmrzliny: 5 zarovnaných odměrek směsi důkladně rozmíchejte v 50 ml studené vody a nalijte do mixéru. Přilijte 100 ml smetany, 75 g jogurtu řeckého typu a rozmixujte. Připravenou směs nalijte do 4 formiček, vložte do mrazáku a nechte alespoň 5 hodin ztuhnout. K přípravě zmrzliny můžete použít i zmrzlinovač a za 45–55 minut máte hotovo.

Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velké osobní touhy zhubnout,  se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům nabízí nejen prvotřídní pro­teinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin, ale poskytuje také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím.


publikováno: 28. 6. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: léto, zmrzlina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+