Rychlé krémové polévky z hrášku, nebo brokolice | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Rychlé krémové polévky z hrášku, nebo brokolice

10. 9. 2013

Značka Dione, která nabízí vysoce kvalitní hluboce zmrazené výrobky, přichází na trh se dvěma novinkami v podobě hotových krémů (polévek), ve kterých hrají hlavní roli hrášek a brokolice. Krémové polévky z brokolice a hrášku si nejspíš najdou své místo na stole rodiny, která má ráda chutné a rychlé pokrmy bez glutamátu a konzervačních lá­tek.

Rychlé polévky

Brokolicový krém je vyroben z celých růžiček brokolice a ne z žádného odpadu či drtě. Z jednoho balení připravíte tři porce plnohodnotné krémové polévky. Při servírování se doporučuje přidat orestované krutony. Krém můžete zjemnit i smetanou záleží pouze na vaší chuti.

Hráškový krém je ze zrn českého hrášku sklízeného z oblasti Litoměřicka. Opět z jednoho balení připravíte tři porce plnohodnotné krémové polévky. Krému dodá na chuti orestovaná slanina a jemnější chuti pomůže smetana. Záleží už pouze na vaší chuti.

  • Doporučená cena polévek je 30 Kč.

Česká společnost Agrimex Vestec a.s je na trhu působí od roku 1995 a nabízí prvotřídní hluboce zmrazené výrobky. Zeleninové směsi DIONE šetří čas v kuchyni, ovocné pochoutky jsou pak zdravou svačinkou nebo pamlskem pro děti i dospělé. Značka DIONE ve svých produktech používá pouze plně uzrálé plody nejvyšší kvality bez barviv, konzervantů a stabilizátorů a vytváří tak plnohodnotnou náhradu čerstvé zeleniny a ovoce. Název DIONE pochází z řecké mytologie a je spojován s bohem úrodné vláhy či je považován za bohyni zúrodňujícího deště, proto tedy „ DIONE – přírodu garantuje „. Důkazem kvality značky Dione jsou ocenění u většiny výrobků značkou Klasa. Produkty značky Dione jsou k dostání ve všech běžných potravinových řetězcích.

www.agrimex.org.


publikováno: 10. 9. 2013, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, rychle na talíř, zelenina, zemědělství

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+