Třetí ročník food festivalu „Středomoří“ na smíchovské náplavce | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Třetí ročník food festivalu „Středomoří“ na smíchovské náplavce

11. 9. 2019

Hned několik oblíbených středozemních destinací na jednom místě si můžete vyzkoušet na food festivalu Středomoří na náplavce, a to už v sobotu 21. září od 10:00. Podobně jako v předchozích ročnících si v pohodové atmosféře typické pro jižní Evropu návštěvníci vychutnají čerstvé ryby, ústřice i mořské plody. Přijďte okusit i další středomořské speciality – třeba sýry, uzeniny, olivy, olivové oleje, vína a sladkosti a připomeňte si s námi, jak chutnala vaše dovolená.

Speciality a zábava

Je připraven i tematický doprovodný program, v rámci kterého vystoupí kytarové duo the Dream of Orion a profesionál na pizza akrobacii. Děti si samy mohou vyzkoušet „pizza freestyle“, při kterém se hází v rytmu hudby s těstem, zatímco těsto za pomoci odstředivé síly zvětšuje svůj průměr.

O středomořskou atmosféru si můžete podělit s přáteli originální fotkou z tematického fotokoutku. Nejlepší fotografie z Instagramu je vždy odměněna konzumačním voucherem v hodnotě 200 Kč na jeden z našich festivalů.

Kde: smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží

Foodpass: 50 Kč, ZTP a děti do 12 let zdarma 

Více informací na Facebooku – https://www.fa­cebook.com/fo­odeventcz/  

Food Event s.r.o. je eventová agentura se zaměřením na zážitkovou gastronomii. V české veřejné sféře působí od roku 2016 a specializuje se na organizaci food festivalů, gastronomických událostí na klíč a food tours. V součas­nosti agentura pořádá 16 festivalů na smíchovské náplavce s různým tematickým zaměřením.

www.foodevent.cz


publikováno: 11. 9. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: akce, místní speciality

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+