Veselá Veverka nabízí křupavé mlsání | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Veselá Veverka nabízí křupavé mlsání

18. 10. 2018

Přemýšlíte nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat? Pak zajděte k Veselé Veverce. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Nápad studentů

Příběh Veselé Veverky se začal psát v roce 2004. Nápad vytvořit prodejnu oříšků a sušeného ovoce, která by byla skutečně po ruce, se zrodil v hlavách studentů Petra a Alexe při brigádě ve Skotsku. První Veverka se usídlila v obchodním centru v Ostravě a odtud se rozšířila do nákupních míst po celé České republice a záhy překročila také hranice.

Pestrá nabídka

Dnes je v Česku k dispozici 26 prodejních míst, kam se mohou zákazníci vydat pro křupavé lahůdky, které odpovídají těm nejnáročnějším kvalitativním standardům. Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky – od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.

  • Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit. Stačí se porozhlédnout po vašem obchodním centru nebo nakupovat z pohodlí domova.

web & e-shop: www.vesela-veverka.cz


publikováno: 18. 10. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, ovoce, svačina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+