Vychutnejte si novou příchuť máku a švestek i další novinky Emco | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Vychutnejte si novou příchuť máku a švestek i další novinky Emco

2. 4. 2012
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Víc vápníku je v máku.

Výherci: Stanislava Jeníčková, Tadeáš FrÖml, Romana Sýkorová, Jarmila Moosová, Jan Šlechta, Blanka Zemanová, Libor Cagášek, Martin Kellner

Už jste vyzkoušeli nové Mysli na zdraví a ovesnou kaši s příchutí máku a švestek? Tato osvědčená kombinace, na kterou jsme byli dosud zvyklý jen z koláčů či buchet, dodává ovesným vločkám vynikající chuť, která si jistě brzy získá řadu příznivců. Ale to není od Emca všechno.

Známá a přitom originální kombinace

Makovo-švestkovou kombinaci si můžete užít nejen v Mysli na zdraví, kde tvoří ovesné vločky (45%), ale i v Emco Expres ovesné kaši, v jejímž složení také kralují ovesné vločky (54%), které nám dávají tolik potřebnou vlákninu. Mák obsahuje 12× víc vápníku než mléko, švestky jsou zase významným zdrojem vitaminů skupiny B, E a také mnoha minerálních látek (draslík, železo, fosfor). Ale hlavně si pochutnáte.

Čokoládové sypání

Mysli na zdraví sypané s čokoládou je další novinkou, kterou si mohou zákazníci nasypat k snídani a získat tak hned po ránu tolik důležitou energii. Díky celozrnným cereáliím (až 78%), se energie uvolňuje postupně a pocit nasycenosti trvá déle. Kouzelnou přísadou tohoto mysli je hořká i mléčná čokoláda(16%), což je vlastně jakýsi aspirin, který zabraňuje krevním sraženinám a trombózám. Obsažený hořčík podporuje myšlení. V neposlední řadě uvolňuje čokoláda v těle endorfiny tzv. hormony štěstí, což máme všichni vyzkoušené.

Nový atraktivnější obal

Mysli na zdraví sypané s kousky ovoce je již stálicí v nabídce Emco, ale nyní se představuje v novém atraktivnějším obale v matné fólii s několika průhledy, takže působí přírodnějším a osobitějším dojmem.

Méně cukru v kaši

Expres ovesná kaše light nyní obsahuje o 30% méně cukru než standardní produkt, což ale neznamená, že je cukr nahrazen umělým sladidlem. Pouze je ho tam méně. Přesto si zachovává svojí charakteristickou a vyváženou chuť. Na pultech se objeví ve třech příchutích: natural, černý rybíz a jahoda.

Soutěžní otázka

Kde je víc vápníku?

a) v mléce

b) v máku

Osm výherců, kteří do 16. 4. správně odpovědí na soutěžní otázku, získá 1 Mysli na zdraví, 1 Ovesnou kaši Expres s mákem a švestkami, 1 Premium Mysli na zdraví s ořechy, 1 Sypané mysli a 1 Ovesnou kaši Expres Light. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením mák.


publikováno: 2. 4. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dítě, hubnutí, kosti, nákupy, rychle na talíř, snídaně, student, svačina, zažívání

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+