Zdravé bio křupavé mlsání pro děti | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Zdravé bio křupavé mlsání pro děti

15. 6. 2018

Patříte k maminkám, které pravidelně kupují svým dětem křupky? Pak jim dopřejte zdravou a výživnou svačinku, nové Bio křupky od Sunárku, které jsou bez přídavku soli a cukrů. Vaše děti se tak nenaučí na nezdravé slané ani sladké chutě a tím si pomohou vytvářet správné stravovací návyky. Vybrat si tu pravou příchuť můžete, i když je vašemu drobečkovi teprve jeden rok. Nechte své děti mlsat zdravě s Bio křupkami od Sunárku!

Skvělá svačinka

Pro děti od ukončeného 12. měsíce a jejich maminky, kterým záleží na správné výživě svých děťátek, jsou připraveny hned tři druhy zeleninových a luštěninových křupek, ze kterých si svou nejoblíbenější chuť vybere každý malý strávník. Ideální zdravá svačinka, která se hodí do batůžku i do kabelky, na procházku i k domácímu mlsání.

Mrkvičku, nebo čočku?

Zachutnají vašim dětem Bio Mrkvová kolečka vyrobená z Bio mrkve a Bio kukuřičné mouky, nebo se jim více zalíbí Bio Čočkové prstýnky, či snad Bio Hráškové lusky? Ať tak, či tak, všechny křupky jsou vyrobené z Bio obilnin, luštěnin a zeleniny a neobsahují lepek. Neobjevíte v nich ani žádný přidaný cukr či sůl, zato obsahují vitamin B1, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a luštěninové varianty obsahují až 51 % čočky a hrášku! Můžete si být stoprocentně jistí, že se vašim dětem dostane to nejlepší.


publikováno: 15. 6. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dítě, nákupy, svačina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+