Zdravé mlsání s bohatou ovocnou chutí pro děti | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Zdravé mlsání s bohatou ovocnou chutí pro děti

2. 7. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Podíl ovocné složky v tyčinkách Fit fruit je minimálně 40 %.

Výherci: Eva Mašková, Jarmila Malá, Jiří Hrdlička

Zdraví našich dětí stojí pro většinu z nás na prvním místě. Aby se děti mohly těšit ze všech svých dobrodružství, je dobré jim hned od malička vštípit základní návyky, které je pak budou provázet až do dospělosti. Základem by měl být aktivní pohyb, dostatečný pobyt na čerstvém vzduchu a kvalitní, vyvážená strava. Jak to ale zajistit, když naši nejmenší tak rádi mlsají?!

Vitamíny, minerály a vláknina

Zakázat jim úplně klasické cukrovinky by asi bylo kontraproduktivní. Co je ale omezit na minimum a ukázat dětem zdravější alternativu? Třeba v podobě cereální tyčinky s vysokým podílem ovoce Fit fruit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Fit fruit je skvělou zásobárnou postupně se uvolňující energie, díky lehce stravitelným bílkovinám dobře poslouží i k rychlé regeneraci sil. Tato tyčinka nabízí bohatou ovocnou chuť skrývající se mezi dvěma lehkými oplatkami, které se na jazyku v mžiku rozplynou. Najdeme v ní cenné vitamíny i minerály a především vlákninu – složku, bez které lidský organismus nemůže správně fungovat.

Vybrat si můžete jednu z 5 příchutí: višeň, limeta, brusinka, lesní ovoce a meruňka.

Nápovědu k odpovědi a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Soutěžní otázka

Jaký je podíl ovocné složky v tyčinkách Fit fruit?

a) minimálně 20 %

b) minimálně 30 %

c) minimálně 40 %

Tři výherci, kteří do 15. 7. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s ovocnými tyčinkami Fit fruit. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením fit fruit.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 2. 7. 2020, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dezerty, dítě, ovoce

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+