Jarní novinky do vašeho šatníku | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Jarní novinky do vašeho šatníku

7. 5. 2021

Česká značka Jamie Collection postupně rozšiřuje své portfolio o další univerzálně nositelné kousky. Jejich krédem je jako vždy pohodlí, ale to neznamená, že vás neobléknou třeba i na obchodní schůzku. V nabídce přibyly nové barvy teplákovek, různé typy bermud a kraťasů a nový střih populární vesty. Významně se rozšířila i kolekce pánské módy. Do ručně šitých modelů z kvalitní bavlny se zamilovala herečka a zpěvačka Kateřina Pechová. Oblečení Jamie Collection jí učarovalo natolik, že se dokonce stala jednou z modelek nové kolekce.

Sportovní, pohodlná móda

Krásná Kateřina se s rolí modelky sžila velice rychle a focení ji moc bavilo. Na výsledných snímcích vypadá naprosto přirozeně a je vidět, že se v oblečení cítila dobře. Kateřina Pechová má ráda české značky, proto jí spojení s Jamie Collection přišlo jako skvělý nápad. “Miluji sportovní, pohodlnou módu. A tohle přesně nabízí česká značka Jamie, která mě naprosto okouzlila na první dotek. Příjemné materiály, barvy a hlavně pohodlí. Navíc česká značka, za kterou stojí dvě energické, sympatické a inspirativní ženy. Koho jiného podpořit, než je. Vydaly se na nelehkou cestu v těžké době, a o to víc inspirativní svou odvahou pro mne jsou,” říká česká zpěvačka a herečka Kateřina Pechová.

“Naši nabídku jsme rozšířily o kousky, po kterých se naše zákaznice již nějakou dobu ptaly, nebo jsme samy cítily, že nám v našem portfoliu chybí,” popisuje vznik kolekce Michala Smelíková. Teď víc než kdy dříve zákaznice oceńují pohodlí, jež jim Jamie Collection nabízí, a chtějí mít ve svém šatníku maximálně funkční věci, které budou reálně nosit, doplňuje Jana Potůčková, druhá z majitelek značky.

www.jamiecollection.cz


publikováno: 7. 5. 2021, v rubrice Domácnost
Štítky: móda, nákupy, oblečení

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+