Nákup v nejlepších evropských outletech | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Nákup v nejlepších evropských outletech

19. 11. 2018

Kvalitní a značkové oblečení a doplňky za přívětivé ceny. To je definice outletu. Přestože jich u nás začalo postupně přibývat, mnohdy se stále vyplatí vyrazit pro jedinečné kousky do zahraničí, kde má outletový prodej delší tradici. Je pro vás nakupování vášeň, ale nemůžete se utrhnout z práce či od rodiny? Nezoufejte, speciálně pro vás máme online alternativu, ze které budete nadšený.

Původně z výroby na ulici

Že tento druh obchodu pochází z Ameriky asi nikoho nepřekvapí. Původně byl outletový prodej součástí továren, kdy se takto dostávalo opravdu vše z výroby na ulice. Nadměrné zásoby nebo poslední kousky sezónního zboží, tak našly svá uplatnění. Dnes narazíte spíše na specializované obchody, které se outletovým oblečením a doplňky přímo věnují. V zahraničí je nakupování v outletech téměř národním sportem. Kam vyrazit pro svůj vysněný kousek?

Slovensko

Naši sousedé otevřeli v roce 2013 svůj první fashion outlet nedaleko Bratislavy. One Fashion Outlet sídlí na adrese Voderady 440. Z Prahy vám cesta bude trvat 3,5 hodiny, z Brna jste na místě za necelé 2 hodiny. Výběr značek je široký, ve výčtu se objevují například Levi´s, Adidas, Mustang, Benetton, Ecco, Tom Tailor a mnoho dalších.

Polsko

Pokud vyrazíte do Factory Kraków, na cestu si vyšetřete nejméně 5 hodin. Výlet můžete spojit s návštěvou krásného Krakowa. V outletu, který je pouhých 15 minut od centra, si poté můžete vybírat mezi 120 značkami z celého světa.

Německo

Máte cestu do Berlína? Nezapomeňte se zastavit v G-Star Outlet Berlin. Trendy značky a poslední kousky kolekcí z celého světa v ohromném prostoru nenechají nikoho odejít bez svého úlovku. Vstup je možný pouze se zákaznickou kartou. K jejímu získání však stačí pouze registrace emailem na webových stránkách outletu.

Rakousko

Jedním z nejpopulárnějších outletů i mezi českými celebritami je Designer Outlet Parndorf, který se nachází pouhých 360 kilometrů od Prahy. V obchodech objevíte modely od Tommy Hilfiger, Diesel, Lacoste, Mango, Quicksilver a mnoho dalších.

Nemáte čas?

Nestíháte v poslední době doběhnout ani pro nové punčochy, natož vyrazit na celodenní výlet po obchodech? O skvělé kousky se i tak nemusíte připravit. Modely prvotřídních značek pořídíte klidně i za méně než polovinu oproti původní doporučené ceně stejně v kamenné prodejně, jako na e-shopu. Zkuste nový internetový obchod www.OutletClub.cz a vyberte si novou kabelku třeba od Carpisi.


publikováno: 19. 11. 2018, v rubrice Domácnost
Štítky: mládež, móda, nákupy

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+