Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika

Aktuálně

Průvodce květinovými vodami – jejich benefity a využití

3. 8. 2022

Všichni víme, že rostliny mají velkou moc. Květové vody jsou na trhu pouze pár let, ale získaly si velkou oblibu. Není divu. Pojďme se tedy podívat, jak vznikají, proč by nás měly zajímat a jak je můžeme používat!


Další články

Dárky k MDŽ, které potěší každou ženu

7. 3. 2022

Karafiáty už nefrčí a v době zdravého životního stylu ani bonboniéra nemusí vždy slavit úspěch. Čím se tedy trefit do černého a potěšit 8. března každou ženu? Ať už chcete k Mezinárodnímu dni žen udělat radost manželce, přítelkyni, mamince, sestře, spolupracovnici nebo jakékoliv jiné dámě, která je vám blízká, máme pro vás tipy na dárky, díky kterým zabodujete!


Co můžete udělat pro krásné a zdravé ruce

3. 3. 2022

Zima je pro ruce vždycky tím nejnáročnějším obdobím. Kromě mrazu však v posledních dvou letech musejí čelit i agresivním vlivům všudypřítomné dezinfekce. Pokožka rukou si tak žádá ještě důkladnější péči než kdykoli dřív.


Váháte s liposukcí? Chcete vědět víc?

28. 2. 2022

Pro nejednoho z nás vůle cvičit rychle opadá, protože výsledky nejsou vidět okamžitě a začátky cvičení jsou vždy nejtěžší. Kde jen najít vůli překonat tohle období a dostat mysl do stavu, ve kterém bude cvičení vítaná součást životosprávy? Představte si, že byste mohla mít partii, které spíláte nejčastěji, krásnou a hubenější rovnou. To zní jako dobrý první krok, co říkáte?


Naličte se s Dermacol jako hvězda Uma Thurman z Pulp Fiction

17. 2. 2022

Mezi nejikoničtější ženské hollywoodské postavy rozhodně patří Mia z filmu Pulp Fiction, kterou si zahrála herečka Uma Thurman. Jednoduchý, ale přitom nezapomenutelný look inspiroval i vizážistku Dermacol Silvii Siegr. Podle legendární filmové manželky mafiánského bosse nalíčila českou herečku a influencerku Barboru Mottlovou, která si tuto chvilkovou roli naplno užila. Pokud tedy hledáte inspiraci na masopustní párty anebo jen máte chuť na jednoduchý, ale výrazný look, v následujícím návodu se dozvíte, jak ho zvládnout krok za krokem.


Masážní oleje plné bylin

15. 2. 2022

Jarní luční kvítí ukryté v lahvičce tělového oleje potěší smysly už nyní. Jedinečné směsi bylin jemně provoní pokožku celého těla a svým působením zafungují i jako příjemná aromaterapie nejen při masáži, ale i při ošetření pokožky kdykoliv po koupeli. Švédská značka Booming Bob nabízí masážní a tělové oleje, které nabudí unavenou mysl, dají pookřát tělu po zimě nebo uleví po náročném dni.


Svůdný parfém jako dárek

11. 2. 2022

Ať už plánujete na svatého Valentýna potěšit svého partnera nebo věnujete pozornost hlavně sobě, vyberte si dárek, který v sobě ukrývá vášeň a životní elán. Přesně takové jsou parfémy značky Asombroso určené pro ženy a muže.


Mrtvé moře pomáhá proti vráskám

9. 2. 2022

Bambucké máslo je proslulé v péči o suchou, popraskanou či šupinkatou pokožku díky svým hloubkově hydratačním a hojivým účinkům. Ve spojení s minerály z Mrtvého moře, které regenerují pokožku celého těla a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí, jde o neporazitelnou kosmetickou dvojku do koupelny každé ženy.


Nové omlazující sérum

4. 2. 2022

Česká firma Cannor nabízí nově omlazující sérum, které se stará o zdraví pokožky rovnou několika způsoby: posiluje ochrannou bariéru pokožky, redukuje citlivost pleti a sjednocuje její tón a vyhlazuje obličejové kontury!


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+